پیش بینی باران پراکنده در آسمان ایلام

رئیس گروه پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: آسمان ایلام امروز ابری و در پاره ای از نقاط بارش باران توام با وزش باد‌ خواهد بود.

مجتبی میهن پرست در گفت وگو با خبرنگار شکرستان در ایلام با ذکر این مطلب که پیش بینی می شد ،آسمان ایلام امروز ابری باشد، گفت: از صبح امروز شاهد آسمانی ابری در ایلام بودیم و احتمالا در پاره ای از نقاط بارش پراکنده باران توام با وزش باد‌ را در روزهای آینده خواهیم داشت.

رئیس گروه پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی از امروز پنجشنبه ( 31 شهریور ) تا روز سه شنبه هفته آینده شرایط برای بارش پراکنده، ضعیف و نقطه ای باران در سطح استان فراهم است.

وی با اشاره به کاهش دما در استان ایلام خاطرنشان کرد: کاهش دما در استان ایلام در طول هفته جاری چهار درجه کاهش داشته است و این روند به صورت تدریجی ادامه خواهد داشت.

 

شکل گیری گرد و غبار رقیق در نواحی مرزی(مهران و دهلران) در استان ایلام از دیگر پیش بینی‌های رئیس گروه پیش بینی هواشناسی ایلام بود که گفت: این پدیده از فردا جمعه احتمالا رخ خواهد داد و روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده نیز شاهد گرد و غبار محلی توام با وزش باد خواهیم بود.