اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کشف کالای قاچاق میلیاردی درهلیلان

فرمانده انتظامي استان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کشف کالای قاچاق میلیاردی در شهرستان هلیلان خبر داد.

فرمانده انتظامي استان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کشف کالای قاچاق میلیاردی در شهرستان هلیلان خبر داد.

سردار “دلاور القاصی مهر” در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشريح اين خبر اظهار داشت: در راستاي جلب رضايت شهروندان، مأموران انتظامي شهرستان هلیلان، طرح ارتقاء امنيت اجتماعي را با مشارکت تمامي يگانهاي انتظامي با عمليات هاي منسجم و هماهنگ اجرا کردند.

وی افزود: مأموران ايستگاه بازرسي پل سيمره حين کنترل خودروهاي عبوري 2 دستگاه کاميون را جهت بررسی بیشتر متوقف و در بازرسي از این کامیون ها تعداد300 کيسه پنچاه کيلويي کود شيميايي و 125 کيسه آرد قنادي فاقد مجوز قانونی را کشف کردند.

فرمانده انتظامي استان ایلام، ادامه داد: مأموران انتظامی شهرستان هلیلان در ادامه این طرح و کنترل خودروهاي عبوري يک دستگاه خودرو سواری پرايد را متوقف و در برسی از آن مقدار 148 کیلوگرم قهوه خارجی و قاچاق را کشف کردند.

وی تصریح کرد: از دیگر نتایج این طرح مقتدرانه پلیسی کشف يک قبضه سلاح جنگي، 3 تيغه خشاب، 86 عدد فشنگ جنگي و يک عدد افشانه فاقد مجوز بوده است.

سردار القاصی مهر با اشاره به اینکه ارزش کلاهای قاچاق کشف شده توسط کارشناسان یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده، گفت: در رابطه با این ماموریت های موفق پلیسی 4 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.