معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام :

خدمتگزاری به شهروندان باید سرلوحه کار شورای شهر ایلام باشد

سعید هژبری گفت: اختلاف نظر در بین اعضای شورا نباید منجر به اختلال در عملکرد شهرداری شود و خدمتگزاری به شهروندان باید سرلوحه کار شورای شهر ایلام باشد.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان به نقل از روابط عمومی ،شامگاه دوشنبه ۱۲ دیماه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام با حضور مدیران کل حراست استانداری، مدیر کل بازرسی و عملکرد استانداری، مدیر دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و معاون فرمانداری ایلام با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ایلام به منظور بررسی اختلاف نظر اعضای شورا و امورات مختلف شهر دیدار و گفتگو کرد.

مهندس هژبری در این نشست با بیان اینکه اختلاف نظر در بین اعضای شورا نباید منجر به اختلال در عملکرد شهرداری شود، تاکید کرد:  اعضای شورا باید تعامل و وفاق، خدمتگزاری به شهروندان را سرلوحه کار خود قرار دهند و تلاش مضاعفی  در راستای افزایش سطح خدمات شهری به شهروندان داشته باشند.

وی با بیان اینکه اعضای شورای شهر باید تلاش کنند تا اتاق فکری در جهت پیشبرد اهداف توسعه و عمران شهری تشکیل دهند و تلاش کنند منابع درآمدی پایدار در بخش خصوصی ایجاد کنند،گفت:  این مهم جز همدلی و همراهی مجموعه شورای اسلامی شهر با شهردار و پرهیز از بروز اختلاف و عدم بخشی نگری به مسایل شهری میسر نخواهد شد.

معاون هماهنگی عمرانی استانداری ایلام ادامه داد: ما نیز از همه توان و ظرفیت موجود برای توسعه و زیباسازی  و جلب رضایت  شهروندان استفاده خواهیم کرد و از شهردار و مدیران شهرداری و اعضای شورا نیز می‌خواهیم شبانه‌روزی پای کار باشند و از این فرصت نهایت بهره را ببرند.

برگزاری نشست های شورا به صورت علنی ، دعوت از متخصصان، نخبگان و اصحاب رسانه شهر برای حضور در جلسات و نظارت مضاعف بر ساخت و ساز های غیر مجاز در شهر و ارائه گزارش عملکرد شورا از دیگر موارد مورد تاکید معاون  هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام بود.

گفتنی است در این نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام ضمن بررسی مشکلات شهرداری ایلام به ارائه راه حلهایی جهت حل و فصل موضوعات شهرداری پرداختند.

در پایان این نشست مقرر شد اعضای شورای اسلامی شهر ضمن ایجاد فضای وفاق و همدلی نسبت به ادامه فعالیت شهردار و اجرای برنامه های عمرانی اهتمام نمایند واقدام جدی در خصوص تامین منابع مالی برای پرداخت حقوق و مزایای پرسنل شهرداری بعمل آورند.