سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام از ارائه تعداد ۲۶ هزار مورد خدمت به زائران حسینی خبر داد

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام از ارائه تعداد ۲۶ هزار مورد خدمت به زائران حسینی در اربعین سال جاری خبر داد و گفت: مبلغ ۱۲ میلیارد و پانصد میلیون ریال برای ارائه این خدمات هزینه شده است.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان صبح امروز آئین تجلیل از خادمان اربعین حسینی سال ۱۴۰۲ مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام،با حضور هادی صبور سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام، سرهنگ اسد کاظمی فرمانده سازمان بسیج ادارات و کارکنان سپاه امیر المومنین «ع» استان،سرهنگ رئیسی فرمانده پایگاه حوزه مقاومت شهید سلیمی و جمعی از کارکنان این مجموعه در محل سالن جلسات مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام برگزار شد.

طی این مراسم هادی صبور ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند کارکنان مجموعه مدیریت درمان تامین اجتماعی در استقرار پایگاه درمانی این مجموعه با هدف خدمت به زائران اباعبدالله الحسین «ع»در مرز مهران ،اظهار داشت: این پایگاه درمانی به همت مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام و با همراهی کارکنان مدیریت درمان هشت استان معین ،بسیج جامعه پزشکی و بسیج ادارات در اربعین سال جاری در پایانه مرزی مهران استقرار یافت.

وی افزود: این پایگاه از ابتدای شروع کنگره بزرگ اربعین و تا اعلام رسمی جمع آوری موکب ها از طرف مسئولین ارشد استان در راستای خدمت به زوار حسینی در پایانه مرزی مهران فعال بود.

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام ، با عنوان اینکه تعداد ۲۶ هزار مورد خدمت در این پایگاه درمانی ارائه شده است ،عنوان داشت: این خدمات شامل؛ ویزیت پزشک عمومی،ویزیت پزشک متخصص، تزریقات و سرم تراپی خواهران، تزریقات و سرم تراپی برادران ،دندانپزشکی و آزمایشگاه بوده است.

وی با عنوان اینکه بخش دندانپزشکی و آزمایشگاه مدیریت درمان تامین اجتماعی در پایانه مرزی مهران منحصر به فرد بود ،بیان داشت:سایر ارائه کنندگان خدمات درمانی مستقر در مرز امکان ارائه این دو خدمت شامل؛ دندانپزشکی وآزمایشگاه را نداشتند.

دکتر صبور در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر ارادت کارکنان  مجموعه مدیریت درمان به سرور و سالار شهیدان ، خدمت به زوار اباعبدالله الحسین «ع» را توفیق الهی دانست و گفت: عشق به خدمت باعث شد تا سختی کار در گرمای سوزان مهران احساس نشود و همه کارکنان این مجموعه بصورت جهادی، پای کار اربعین و خدمت به زائران حسینی باشند.

این مسئول با اشاره به رشادت‌های رزمندگان در زمان جنگ تحمیلی ،تصریح کرد: عشق به امامت و ولایت، وطن دوستی و پایبندی به ارزشهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی باعث شد تا رزمندگان در مقابل حملات دشمن بعثی در سخت ترین شرایط ممکن ایستادگی و مقاومت کنند.

وی افزود: اکنون این عشق و ارادت در ایام اربعین به شکل دیگری معنا شده است بطوریکه همه عاشقان اهل بیت برای خدمت به زوار حسینی بسیج شده اند و بصورت جهادی و با تمام توان به زائران خدمت می کنند.

گفتنی است در پایان این مراسم از تعدادی از کارکنان فعال در پایگاه درمانی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام با اهدای لوح تقدیر شد.