از مردم ایوان به نیکی وسخاوتمندی یاد می شود /بانوان ایرانی نماد و جلوه مردم‌سالاری هستند

استاندار ایلام گفت: رهبر معظم انقلاب بانوان عفیفه ایرانی را نماد و جلوه مردم سالاری دانستند که عفاف و حجاب آنها در دنیا جلوه گری می کند.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان، صبح امروز حسن بهرام نیا در ادامه سفرهای شهرستانی خود به شهرستان ایوان سفر کرد و پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا،دیدار با خانواده شهید و بازدید از  پروژه های ساخت فیلتر تصفیه آب ( غشاگر گستر) طرح فرآوری پنبه و طرح فولاد زاگرس ( تولید شمش )، شرکت سولفات پتاسیم ایوان، طی نشستی با مردم ایوان ،بزرگان و معتمدان دیدار وگفتگو کرد و در جریان مشکلات و مطالبات آنها قرار گرفت.

در این سفر سارا فلاحی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، معاونین استاندار، فرمانده سپاه امیرالمومنین ( ع )، فرمانده انتظامی استان و جمعی از مدیران کل استان حسن بهرام نیا را همراهی کردند.

استاندار ایلام در نشست با مردم ایوان از فرماندار شهرستان و حضور پر رنگ بزرگان و معتمدان ایل بزرگ کلهر قدردانی و اظهار داشت: از مردم شهرستان ایوان و ایل بزرگ کلهر در غرب کشور به نیکی ، سخاوتمندی ، گذشت و غیوری یاد می شود .

حسن بهرام نیا با اشاره به دیدار روز گذشته ی جمعی از بانوان فرهیخته، مادران برگزیده و فعالان عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی و علمی با رهبر معظم انقلاب اسلامی، خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب بانوان عفیفه ایرانی را نماد و جلوه مردم سالاری دانستند که عفاف و حجاب آنها در دنیا جلوه گری می کند.

وی افزود: رهبر انقلاب فرمودند؛ بنا نیست اگر بانوی از کشور ما ضعیف الحجاب باشد ،او را از دایره دین و نظام خارج بدانیم ، بلکه اینها خواهران و مادران ما و مایه عزت برای کشور هستند .

وی با تأسی از فرمایشات مقام معظم رهبری تصریح کرد: انتظار ما اینست؛ بانوان گرانقدری که همیشه در دنیا با حجاب خود بعنوان نماد یک زن مسلمان جلوه گری کردند، همچنان در ادامه راه خود مستدام باشند.

بهرام نیا با بیان اینکه نظام سلطه و استکبار و در راس آنها آمریکای جنایتکار همواره خواسته است از زن که مایه آرامش ،خیر و برکت و تربیت نسل است ،سوئ استفاده جنسیتی نماید، افزود: دشمنان با استفاده از شعارهای فریبنده می خواستند ،بانوان را به سمت کشف حجاب سوق دهند ،اما شعارها وتوطئه های آنها نتوانست بر بانوان عفیفه ایرانی اثر گذار باشد و نقشه های شوم آنها نقش بر آب شد.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر در سطح کشور واغتشاشاتی که رخ داد ،بیان کرد:  یکی از نگرانی های ما عدم تفکیک صف اغتشاشاگران از معترضین بود اما وقتی این صف با درایت
جدا شد،اوضاع کاملاً متفاوت گشت.

نماینده عالی دولت در استان اغتشاشاگران را مسبب ناامنی ،نا آرامی و خسارت به بیت المال دانست و افزود: این اغتشاشگران با هدف کشته سازی به میدان آمده بودند که الحمدلله با درایت رهبر انقلاب ،حافظان امنیت و نیروی انتظامی موفق نشدند نقشه های شوم خود را اجرایی کنند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی وحافظان امنیت با به خطر انداختن جانشان به میدان آمدند تا جان مردم به مخاطره نیفتد ،تصریح کرد : یکی از اهداف دشمن ایجاد دوقطبی سازی بود که با رویکرد صحیح حافظان امنیت ، نتوانستند به خواسته خود برسند.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان ایوان نیز متأسفانه در ابتدا، شاهد اغتشاشاتی بودیم که خسارت‌هایی نیز به بیت المال وارد شد ،افزود: مردم فهیم وبا درایت ایوان توانستند به کمک بزرگان و تدابیر مسئولین استانی این جریان را پایان دهند .