استاندار ایلام از نصب عرشه لاین دوم پل صلواتی تا پایان امروز خبر داد/ پل صلواتی تا پنج روز آینده زیر بار ترافیک می رود

استاندار ایلام از نصب عرشه لاین دوم پل صلواتی تا پایان امروز خبر داد و گفت: ظرف ۲ روز آینده هم بتن ریزی و تا حداکثر ظرف پنج روز آینده زیر بار ترافیک می رود.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان، حسن بهرام نیا روز جمعه در نشست ستاد اربعین استان در شهرستان مهران ، ضمن خیر مقدم به استاندار البرز به استان، گفت: ایشان استاندار جهادی از افراد پا به کار و میدانی هستند که طی سالهای گذشته که معاون شهردار تهران بودند اقدامات خوبی را در حوزه اربعین ایلام انجام دادند.

وی افزود: امروز از با حضور ایشان از زیرساخت های اربعین بازدید می شود و استانداری البرز نیز در بحث اربعین نیز مساعدت می‌کند.

استاندار ایلام با قدردانی از همه کسانیکه در بحث اربعین کار کردند، گفت: مهم ترین موضوع در حال حاضر مواکب هستند و باید از امروز و فردا این مواکب برای خدمت رسانی به زوار فعال شوند.

بهرام نیا ادامه داد: روزانه حدود ۲۸ هزار زائر از مرز مهران تردد می کنند که این مهم می طلبد مواکب زودتر از موعد تعیین شده فعال شوند.

وی یادآور شد: چهار خطه کردن مسیر ایلام در مراحل نهایی است و عرشه پل صلواتی امروز نصب و حداکثر تا پنج روز آینده زیر بار ترافیک می رود.

استاندار ایلام تاکید کرد: ارزاق به میزان لازم برای مواکب تامین خواهد شد و مسایل مربوط به تامین ارزاق ، خوراک و بهداشتی با معاونت امور اقتصادی استاندار ایلام است و ایشان از امروز مسولیت امور اقتصادی اربعین را برعهده دارند.

بهرام نیا با تاکید براین نکته که هیچ وسلیه ای بدون ثبت و ضبط قابل استفاده در امور اربعین نیست، گفت: همه وسایل و تجهیزات حوزه اربعین باید قبل از استفاده ثبت و ضبط شود.

وی اضافه کرد: هر یک از کمیته های ۱۸ گانه یک نفر را به قرارگاه اربعین معرفی و هر شب در نشست اربعین حضور می یابد و رییس قرارگاه اربعین نیز معاون سیاسی امنیتی است.

استاندار البرز: مدیریت واحد استاندار زمینه ساز برگزاری باشکوه اربعین در ایلام است

استاندار البرز نیز در این جلسه ،گفت: مدیریت و فرماندهی کنگره اربعین با راهبری استاندار جهادی ایلام و هماهنگی و همکاری همه دستگاه های عضو ستاد، زمینه ساز برگزاری باشکوه اربعین در این استان است.

مجتبی عبداللهی، افزود: اقدامات انجام شده در حوزه اربعین ایلام با همدلی و هماهنگی تمامی دستگاه های اجرایی و با مدیریت استاندار ایلام به وقوع پیوسته است.

وی افزود: اربعین یک حرکت عظیم جهانی است و نماد اقدامات رییس جمهور در این استان در کنگره اربعین خود را نشان می دهد و انتظاراتی که مردم از دولت دارند تبلور آن در خدمات رسانی شایسته به زوار در اربعین است.

استاندار البرز ادامه داد: مسوولیت سنگینی بر عهده همه ماست که باید بهترین خدمات دهی را به زوار اربعین ارایه دهیم.

عبدالهی گفت: کسانیکه در حوزه اربعین خدمات رسانی می کنند، خداوند عنایات خاصی به آنان داشته است، بنابراین باید بیشترین تلاش را داشته باشند.

وی اضافه کرد: طی یکسال گذشته دولت تلاش های زیادی را برای رضایتمندی مردم انجام داده و رییس جمهور تاکیدات ویژه ای بر خدمات رسانی به وقفه به زوار داشته و این مهم مدنظر همه ماست‌.

عبداللهی اضافه کرد: ۲ سال کنگره اربعین به دلیل کرونا برگزار نشد و این مهم انگیزه زوار را برای زیارت دو چندان می کند و می طلبد خدمات رسانی ها هم گسترده و وسیع تر شود.

وی تاکید کرد: امکانات عظیمی فراهم شده که با همدلی و وحدت می تواند کنگره عظیم اربعین را باشکوه برگزار کند.