مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران:

استاندار ایلام لحظه به لحظه پیگیر پروژه‌های نفت و گاز استان است

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ،گفت: استاندار ایلام لحظه به لحظه پیگیر پروژه‌های نفت و گاز استان است.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران:
❑استاندار ایلام لحظه به لحظه پیگیر پروژه‌های نفت و گاز استان است/ فاز دوم توسعه منطقه تنگ بیجار به زودی آغاز می‌شود/ روزهای خوبی پیش روی استان ایلام است

به گزارش شکرستان ،«مهدی حیدری»، مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران شامگاه دوشنبه ۱۲ تیر‌ماه در نشست تکریم و معارفه مدیران عامل شرکت نفت و گاز غرب که با حضور دکتر بهرام‌نیا استاندار ایلام، مهندس بسطامی و خانم دکتر فلاحی نمایندگان مردم در مجلس و مدیرعامل نفت و گاز مناطق مرکزی ایران برگزار شد، گفت: دکتر بهرام‌نیا استانداری دلسوز و پیگیر هستند و لحظه به لحظه پیگیر پروژه‌های نفت و گاز استان ایلام است.

وی اظهار کرد: پتانسیل‌های خوبی در استان در حوزه نفت و گاز وجود دارد که با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته برای تکمیل این پروژه‌ها و پروژه‌های آتی، روزهای خوبی را برای استان ایلام متصور هستیم.

مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران افزود: با توسعه میادین نفتی شاهد توسعه و تحول در استان و در نهایت تولید و اشتغال خواهیم بود.

حیدری در ادامه با اشاره به دیگر ظرفیت های استان نیز گفت: با مشخص شدن پیمانکار مربوطه، فاز دوم توسعه منطقه تنگ بیجار نیز به زودی آغاز خواهد شد.