معاون امور استان های سازمان تبلیغات اسلامی کشور:

استان ایلام از ظرفیت اربعین در عرصه های فرهنگی و اقتصادی بهرمند شود

معاون امور استان های سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: استان ایلام از ظرفیت اربعین در عرصه های فرهنگی و اقتصادی بهرمند شود.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان ایلام،صبح امروز حجت الاسلام شکریان با مدیرکل صدا وسیمای مرکز ایلام در محل اداره کل تبلیغات اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شکریان در این دیدار اظهار داشت:صدا وسیما با وجود ظرفیت های بسیار خوبی که در اختیار دارد می تواند در عرصه فرهنگسازی دینی در جامعه نقشی پر رنگ ایفا کند.

وی با تأکید براینکه سازمان تبلیغات اسلامی و صدا وسیما با همکاری مستمر می توانند در عرصه فرهنگسازی و جهادتبیین گام بردارند،افزود: تعامل و همکاری بین دو دستگاه فرهنگی قطعا نتایج مثبت و چشمگیری را بدنبال خواهد داشت.

مدیرکل صدا وسیمای مرکز ایلام نیز در این دیدار ضمن تقدیر از زحمات حجت‌الاسلام نجفی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ایلام، عنوان کرد:خوشبختانه اداره کل تبلیغات اسلامی برنامه های فرهنگی مناسبی را در مدت حضورحجت الاسلام نجفی تدوین و اجرا نموده است.

محمد بازوند با عنوان اینکه مجموعه صدا و سیمای مرکز ایلام سعی دارد شور و نشاط را برای خانواده های ایلامی به ارمغان آورد، تصریح کرد:استان ایلام ظرفیت خوبی در این زمینه دارد و برنامه های ما مورد استقبال هم میهنانمان مان در استان های همجوار نیز قرار گرفته است.