اسفند آغاز رزمایش ترافیکی پلیس راه در نوروز1401

رییس پلیس راه استان ایلام از اجرای رزمایش ترافیکی نوروز1401 در 24 اسفند خبر داد. سرهنگ “ابوالفضل کهزدی” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در این باره، گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته رزمایش نوروزی 1401 با حضور کلیه دستگاههای خدمات رسان همزمان با سراسر کشور در 24 اسفند ماه برگزار […]

رییس پلیس راه استان ایلام از اجرای رزمایش ترافیکی نوروز1401 در 24 اسفند خبر داد.

سرهنگ “ابوالفضل کهزدی” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در این باره، گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته رزمایش نوروزی 1401 با حضور کلیه دستگاههای خدمات رسان همزمان با سراسر کشور در 24 اسفند ماه برگزار می شود.

وی اضافه کرد:در صورتی که نوروز امسال مجوز تردد برای سفرهای نوروزی صادر شود، اولویت و دغدغه اصلی پلیس راه پیشگیری از وقوع تصادفات و سلامت مسافران نوروزی است و پلیس راه استان برنامه و اقدامات خاصی را در راستای کنترل هوشمندانه تردد مسافران، کنترل ترافیک و پیشگیری از وقوع تصادفات را دارد.

رئیس پلیس راه استان ایلام اظهار داشت: با توجه به اینکه استان ایلام دارای طبیعت بکر و مناظر و امکان هدف گردشگری بوده ، هر ساله در ایام نوروز شاهد تردد مسافران به استان هستیم ، همچنین با توجه به تجارت سنوات گذشته شهروندان ایلامی نیز در ایام نوروز به تفرجگاهها می روند که سبب افزایش تردد در سطح محورهای استان می شود.

این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: با توجه به ایام پایانی سال، خصوصا در پنجشنبه وجمعه آخر سال که شهروندان عزیز به زیارت اهل قبور در آرمستانها می روند، پلیس راه استان تمهیدات ویژه ای را به منظور تسهیل در تردد و افزایش انضباط ترافیکی در ورودی و خروجی آرامستانها و درطول محورها را برآورد کرده است.

سرهنگ کهزادی تصریح کرد: دغدغه و اولویت کاری پلیس سلامت مسافران نوروزی است و همه تلاش خود را بکار خواهد گرفت که شاهد تصادفات و حوادث ناگوار نباشیم.

وی در پایان گفت: امید است شهروندان ایلامی و مسافران نوروزی نیز توصیه های پلیس راه مانند رعایت قوانین و مقررات رانندگی، حرکت با سرعت مطمئنه، پرهیز از عجله و شتاب و استراحت و خواب کافی را در سرلوحه رانندگی خود قرار دهند تا انشاءالله ایام نوروز به کام خانواده ای تلخ نشود.