اسکان ۹۸۷۲ نفر مسافر نوروزی در ۱۰۷ مدرسه استان ایلام

مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد:اسکان ۹۸۷۲ نفر مسافر نوروزی در ۱۰۷ مدرسه استان ایلام مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام از اسکان ۹۸۷۲ نفر از مسافران نوروزی در ۱۰۷ مدرسه استان ایلام(۵۶۵ کلاس درس) تا پایان روز پنجم فروردین ماه ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: تا روز پنجم فروردین ماه ۱۴۰۱ که پایان […]

مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد:اسکان ۹۸۷۲ نفر مسافر نوروزی در ۱۰۷ مدرسه استان ایلام

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام از اسکان ۹۸۷۲ نفر از مسافران نوروزی در ۱۰۷ مدرسه استان ایلام(۵۶۵ کلاس درس) تا پایان روز پنجم فروردین ماه ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: تا روز پنجم فروردین ماه ۱۴۰۱ که پایان موج اول تعطیلات محسوب می شود، تعداد ۵۶۵ کلاس درس در ۱۰۷ مدرسه استان پذیرای مهمانان نوروزی بودند.

«علی درویشی» اظهار داشت: وظیفه‌ همه مجموعه‌ های این اداره‌کل، فراهم آوردن محیطی مناسب و در خور منزلت فرهنگیان و سایر اقشاری است که فضای مدرسه را برای اسکان خود برگزیدند.

وی تصریح کرد: در ایام تعطیلات شرایطی مهیا شده است که در هر شهرستان و منطقه ای که نیاز به گسترش امکانات و تجهیزات بیشتر مدارس برای اسکان احساس شود، سریعاً اقدامات لازم انجام گیرد تا همکاران در این ایام با مشکل مواجه نشوند.

«درویشی» با اشاره به شهرستان‌هایی که بیشترین میزان اسکان مسافر در مدارس را داشته اند، یادآور شد: به ترتیب شهرستان های دره شهر، بدره و ایلام دارای بیشترین پذیرش و اسکان مسافران نوروزی در مدارس می باشند.