استاندار ایلام ؛

اصحاب رسانه و مطبوعات استان نقش مهمی در راستای معرفی ظرفیت های ایلام به کشور داشته اند

استاندار ایلام با بیان اینکه پروژه های اربعین حسینی در استان مورد توجه ویژه دولت برای تکمیل شدن قرار دارد، گفت: اصحاب رسانه و مطبوعات استان نقش مهمی در راستای معرفی ظرفیت های ایلام به کشور داشته اند و در ایام اربعین این نقش پررنگ بود.

به گزارش شکرستان،حسن بهرام نیا شامگاه دوشنبه در نشست ستاد ویژه اربعین حسینی که با حضور وزیر کشور در مهران برگزار شد،با بیان اینکه پروژه های اربعین حسینی در استان مورد توجه ویژه دولت برای تکمیل شدن قرار دارد، گفت: اصحاب رسانه و مطبوعات استان نقش مهمی در راستای معرفی ظرفیت های ایلام به کشور داشته اند.

حسن بهرام نیا اظهار داشت: اربعین با تمام سختی هایی که داشت با کمترین مشکلات در استان ایلام در سال گذشته با همدلی مردم و مسئولان استان برگزار شد.

استاندار ایلام با اشاره به سفر وزیر کشور یه استان ایلام، یادآور شد: امروز از صبح با حضور وزیر کشور از طرح های مختلف استان در مهران و استان در راستای توسعه زیرساخت ها بازدید و کلنگ زنی طرح ۱۰۸۸ واحدی نهضت ملی مسکن و کلنگ زنی گدارخوش به یمن حضور وزیر کشور برگزار شد.

وی با اشاره به نقش مهم و تأثیرگذار رسانه ها در ایام اربعین حسینی سال گذشته و ایام نوروز سال جاری در راستای معرفی استان به کشور، گفت: بیشترین سفر در ایام نوروز به استان ایلام صورت گرفته است و همه ویژگی هایی که موجب تعالی استان ایلام می شود به دست اصحاب قلم و رسانه اطلاع رسانی شده است که جای تقدیر دارد.

استاندار ایلام بیان کرد: با تاکیدات وزیر کشور پروژه های اربعین که از پیشرفت خوبی برخوردار و نیمه تکمیل است به صورت ویژه برای اتمام و به بهره‌برداری رسیدن مورد توجه قرار خواهد گرفت.