مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام خبر داد:

افتتاح و بهره برداری ۱۰ پروژه در پالایشگاه گاز ایلام

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از افتتاح و بهره برداری ۱۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۹۰ میلیارد ریال بمناسبت ایام الله دهه فجر در این پالایشگاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان ،روح اله نوریان در مراسم افتتاح این پروژه ها، گفت: این پروژه ها شامل رتروفیت بویلرهای LP پالایشگاه، احداث محل نگهداری سیلندر آزمایشگاه، اصلاح چرثقیل سقفی پمپ خانه آتش نشانی، تسطیح و بتن ریزی محوطه شوتینگ گوگرد، احداث درب خروجی اضطراری شرقی به محوطه مخازن، طراحی و ساخت، نصب و راه اندازی راهبند امنیتی، تعمیر توربین نیروگاه برق، زنگ زدایی و رنگ آمیزی و تعمیرات TK-3810B و تعمیر و نوسازی TK-7001 و تعمیر و بازسازی روتورپمپ شارژ آمین بوده است.

وی با اشاره به اینکه برای اجرای این پروژه ها بالغ بر ۱۹۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات این پالایشگاه هزینه شده است، افزود: پالایشگاه گاز ایلام در کنار تولید مستمر و پایدار، برنامه های مدونی برای مشکلات زیرساختی در دستور کار قرار داده که به مرور زمان اجرایی می شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری ایلام نیز در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات پالایشگاه گاز ایلام در زمینه تولید پایدار و حمایت از شرکت های دانش بنیان گفت: به برکت نظام و انقلاب اسلامی هر لحظه شاهد پیشرفت پروژه ها در زمینه های مختلف هستیم که انتظار می رود این خدمات برای جامعه هدف بازخوانی شود.

ناصر نجفی با اشاره به اینکه تلاش های شما متخصصان باعث قطع وابستگی به خارج می شود، اظهار داشت: پالایشگاه گاز ایلام در راستای حمایت از تولید داخلی و عدم وابستگی به خارج قدم های قابل قبولی در زمینه های مختلف برداشته که قابل تقدیر و قدردانی است.