افزایش مبتلایان به کرونا در استان ایلام/ طرح شهید سلیمانی فعال می‌شود

معاون اقتصادی استانداری ایلام با اعلام افزایش مبتلایان به کرونا در استان ایلام گفت: طرح شهید سلیمانی در ایلام فعال می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان شهریار عباسی، با اعلام افزایش مبتلایان به کرونا در استان ایلام گفت: طرح شهید سلیمانی در ایلام فعال می‌شود.

معاون اقتصادی استاندار ایلام و رئیس قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا بیان داشت: : موج هفتم کرونا در کشور و استان در حال افزایش است و می‌طلبد  مقابله با  کرونا با جدیت و دستور کار ادارات استان قرار گیرد.

وی در ادامه گفت: اطلاع رسانی تزریق دز یادآور برای عموم مردم از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان در دستور کار قرار گیرد.

عباسی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی مردم ، گفت: رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی مد نظر قرار گیرد و طرح شهید سلیمانی بعنوان  یکی از موفق ترین طرح ها در مقابله با کرونا باید دوباره فعال شود.

وی تصریح کرد : اتاق اصناف نیز با آگاه سازی و آموزش های لازم به اصناف و بازاریان آنان را  به تزریق دز یادآور کرونا ترغیب کنند.

عباسی افزود: با  توجه به اینکه  آموزش در مدارس و دانشگاه‌ها به صورت حضوری است از سوی این دستگاه ها اطلاع رسانی و نسبت به رعایت پروتکل ها بهداشتی اقدام لازم اتخاذ و تدابیر لازم برای آگاه سازی دانش آموزان و دانشجویان برای تزریق یادآور اندیشیده شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: صدا و سیمای استان از طریق فضای مجازی نسبت با آگاه سازی مردم با ساخت برنامه هایی برای استفاده از ماسک اطلاع رسانی کنند.

عباسی در پایان از  رییس دانشگاه علوم پزشکی استان خواست برای زائرینی که در حال بازگشت به کشور هستند نسبت به تهیه ماسک برای آنها اقدام کنند.