اقدام عجیب مدرسه ستارگان زاگرس برای برگزاری جشن الفبا!! / پوشیدن پیراهن سفید و شلوار جین (اختیاری)

‍ اقدام عجیب مدرسه ستارگان زاگرس برای برگزاری جشن الفبا!! / پوشیدن پیراهن سفید و شلوار جین (اختیاری) بستان غیر انتفاعی “ستارگان زاگرس ” در اقدامی عجیب، از چهار کلاس ۲۰ نفره و از هر نفر ۱۵۰ هزار تومان (مجموعا ۱۲ میلیون تومان)گرفته است تا جشن الفبا برای دانش آموزان برگزار کند. جالبتر اینجاست به […]

‍ اقدام عجیب مدرسه ستارگان زاگرس برای برگزاری جشن الفبا!! / پوشیدن پیراهن سفید و شلوار جین (اختیاری)

بستان غیر انتفاعی “ستارگان زاگرس ” در اقدامی عجیب، از چهار کلاس ۲۰ نفره و از هر نفر ۱۵۰ هزار تومان (مجموعا ۱۲ میلیون تومان)گرفته است تا جشن الفبا برای دانش آموزان برگزار کند.

جالبتر اینجاست به اسم” تالار”، سالن اجتماعات فنی و حرفه ای را جهت برگزاری جشن انتخاب نموده اند !

سوال اینجاست اگر یک مدرسه غیر انتفاعی قرار است جشنی برای دانش آموزان برگزار کند چرا هزینه را از خود دانش آموزان و دوبرابر می گیرد ؟

این رسمهای نامتعارفی که مدارس ابداع می کنند ریشه در کجا دارد و الگو برداری از کدام مدرسه مرفه نشین زعفرانیه تهران است؟

در شهر محرومی مانند ایلام با این تورم و نابسامانی اقتصادی که اکثر اولیا دانش آموزان را در تامین مخارج و هزینه های فرزندانشان درمانده کرده چطور این برنامه ها اجرایی می شود؟ شاید خانواده ای توان پرداخت این هزینه ها را نداشته باشد، اما مجبور به شرکت دادن دانش آموز محصل خود در آن مدرسه است ؟

لازم به ذکر است مدرسه مذکور پوشیدن پیراهن سفید و شلوار جین را (اختیاری) اعلام نموده است که جای بحث دارد.

تاریخ برگزاری مراسم، شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، سالن اجتماعات فنی حرفه ای استان ایلام.

جوابیه این مطالبه که صادر گردید

مدیر محترم نمایندگی خبرگزاری تسنیم در استان ایلام

باسلام و احترام در پی درج مطلبی در خصوص دریافت هزینه برای برگزاری جشن الفبا در یکی از مدارس استان با عنایت به پیگیری موضوع شایسته است جوابیه اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام را برابر قانون در خبرگزاری و تمام بسترهای مجازی که پیام اولیه را اطلاع رسانی نموده اید، منتشر فرمایید.

به استخضار می رساند در پی اعتراض یکی از اولیا به برگزاری جشن الفبا در خبرگزاری تسنیم ایلام با پیگیری موضوع از طریق اداره کل آموزش و‌ پرورش، برگزاری این جشن در سالن فنی حرفه ای کنسل و مقرر شد بدون اجبار برای اخذ هزینه جشن الفبا در طول هفته آینده در مدرسه برگزار گردد .

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام

پی نوشت : از مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام و کارکنان این اداره جهت بررسی و پیگیری مطالبه مردمی که در این رسانه درج شده بود کمال تقدیر و تشکر را داریم .