بازدید” سارا فلاحی” نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی از مدرسه سازگار با محیط زیست ایوان

بازدید” سارا فلاحی” نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی از مدرسه سازگار با محیط زیست ایوان.

به گزارش روابط عمومی نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان صبح امروز سارا فلاحی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با  همراهی مدیر کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس استان،فرماندار و دادستان شهرستان ایوان از مدرسه ۱۲ کلاسه سازگار با محیط زیست ایوان بازدید کرد.

فلاحی در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه نوسازی در این راستا ،مدرسه را دارای فضایی استاندارد دانست و اظهار داشت:این مدرسه می تواند الگویی برای ساخت و ساز دیگر مدارس استان باشد انشاله در اینده نزدیک این پروژه توسط مسئولان کشوری و استانی افتتاح خواهد شد .

مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان نیز در این بازدید ضمن تشریح گزارشی از روند کار این مدرسه، عنوان داشت:مدرسه ۱۲ کلاسه شهرستان ایوان در زمینی به مساحت ۴ هزار متر مربع و با زیر بنای ۲ هزار و  ۳۰۰  متر مربع و هزینه کرد 35 میلیارد تومان اجرا شده است و جز پروژه های مصوب سفر اول رئیس جمهور شهید به استان است.

جلال حمره با عنوان اینکه این مدرسه دارای مشخصه سازگاری با محیط زیست می باشد، تصریح کرد:در طراحی و معماری این فضای آموزشی علاوه بر اینکه از شاخصه نور طبیعی استفاده حداکثری شده است ، انرژی و برق آن نیز از لوله های خورشیدی و انرژی پاک تامین می گردد.

وی در پایان عنوان کرد: این مدرسه دارای پارکینگ دوچرخه و زمین ورزشی مفروض شده با پلی یورتان استاندارد است.