بازدید شهردار مهران از محل احداث پارک بانوان

شهردار مهران از آغاز به کار و شروع عملیات احداث ابر پروژه پارک بانوان خبر داد و در بازدید از این پروژه ،گفت:دستورات لازم جهت سرعت بخشیدن پروژه ،به واحد عمران و پیمانکار صادر شد.

به گزارش شکرستان ، شهردار مهران از آغاز به کار و شروع عملیات احداث ابر پروژه پارک بانوان خبر داد و در بازدید از این پروژه ،گفت:دستورات لازم جهت سرعت بخشیدن پروژه ،به واحد عمران و پیمانکار صادر شد.

شهردار مهران افزود: احداث پارک بانوان که در نوع خود پروژه ای بزرگ در حوزه شهری به جهت افزایش سرانه فضای سبز و محیط تفریحی سرگرمی در سطح شهر مهران خواهد بود، در سه فاز کاری احداث خواهد شد.

وی افزود: فاز اول این پروژه با اعتبار پیش بینی شده ۷۰ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع در حال اجرایی شدن است که شامل زیر ساخت پارک و تاسیسات خواهد بود.

وی عنوان داشت: امکاناتی نظیر تمهیدات ورزشی، زمین بازی کودکان ، کافی شاپ ، مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری ،استخر بازی ، آبنما موزیکال و نصب آلاچیق  جهت حضور خانواده ها در نظر گرفته شده است.

محمدی ابر پروژه بزرگ پارک بانوان در شهر مهران را جزء پروژه های مهم شهرداری مهران طی چند سال اخیر دانست و گفت:با تلاشها و پیگیری های فرماندار محترم ، مسئولین استانی و شورای اسلامی شهر این پروژه به نتیجه رسید و اعتبار فاز اول آن اختصاص داده شد، که کار احداث فاز اول آن آغاز شده است و تا پایان سال کار اجرایی آن به پایان خواهد رسید.