بازدید مدیرعامل آب و فاضلاب استان ایلام از شهرستان مهران و دیدار با فرماندار این شهرستان

منظور بررسی و حل مشکلات حوزه آب و فاضلاب شهرستان مهران و تامین آب پایانه مرزی مهران، مدیرعامل آب و فاضلاب استان از شهرستان مهران بازدید و با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش پایگاه خبری شکرستان به نقل از روابط عمومی، پرویز ناصری در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن عید […]

منظور بررسی و حل مشکلات حوزه آب و فاضلاب شهرستان مهران و تامین آب پایانه مرزی مهران، مدیرعامل آب و فاضلاب استان از شهرستان مهران بازدید و با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان به نقل از روابط عمومی، پرویز ناصری در این دیدار ضمن تبریک فرا رسیدن عید باستانی نوروز، گفت: شهرستان مهران پیشانی بند استان ایلام است و به برکت خون شهدا، استان ایلام توفیق خدمت به زوار امام حسین(ع) را دارد و علی الخصوص همکاران شرکت آبفای استان که سقایت زوار را بعهده دارند.

وی افزود: مهران شهر بسیار مهمی است چه در دوران دفاع مقدس و چه هم اکنون که دروازه عتبات عالیات است که مجموعه شرکت آب و فاضلاب ایلام برای نیل به اهداف خدمات رسانی به زوار از هیچ  تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.

مهندس ناصری در ادامه ضمن ارائه گزارشی از وضعیت آب شهر، به نحوه تامین و توزیع آب شرب، طرح‌ها و پروژه‌های آبرسانی در حال اجرا، بررسی مشکلات شبکه فرسوده و تعمیر به موقع شکستگی ها، شناسایی انشعابات غیرمجاز، وصول مطالبات و درآمدهای قانونی شرکت و تاکید بر مدیریت مصرف آب توسط مردم پرداخت .

مدیرعامل ابفای استان با بیان اینکه ۹۵ درصد از پروژه ابرسانی به پایانه مرزی مهران اجرا شد افزود: تکمیل این پروژه نیازمند مساعدت و همکاری در زمینه تخصیص بموقع اعتبارات برای ان است.

در ادامه این بازدید خسروی مدیر امور ابفای شهرستان مهران نیز به ارایه گزارشی از اقدامات ابفا این شهرستان در زمینه تامین اب پایانه مرزی مهران پرداخت و بیان داشت: تا کنون برای این پروژه ۱۳ کیلومتر خط انتقال، مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی و یک حلقه چاه با ابدهی ۴۲ لیتر در ثانیه نیز حفر و اجرا گردیده است.

فرماندار مهران نیز در این دیدار ضمن تقدیر از مدیرعامل و مجموعه کارکنان این شرکت در راستای خدمات در بخش شهری و روستایی، گفت: فرمانداری مهران تمام تلاش خود را برای اتمام پروژه های نیمه تمام شرکت آبفا جهت تامین آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی مردم این شهرستان خواهد کرد.

وی در ادامه از مدیرعامل شرکت آبفا استان درخواست کرد؛ با توجه به سر انجام رسیدن پروژه فاضلاب در شهر مهران متاسفانه هنوز ۱۵۰۰ مشترک فاقد امتیاز فاضلاب هستند که در این زمینه باید چاره ای اندیشیده شود.

فرماندار مهران در پایان بر احداث تصفیه خانه فاضلاب و اجرای شبکه جمع اوری فاضلاب در پایانه مرزی مهران تاکیدنمود و خاطرنشان ساخت: فرمانداری این شهرستان نیز در تامین و تخصیص اعتبارات استانی به دستگاهای خدمات رسان مخصوصا آب و فاضلاب نگاه ویژه خواهد داشت.

لازم بذکر است مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام با حضور در نقطه ایثار و با حضور در سر مزار شهید گمنام به مقام والای شهیدان ادای احترام کرد و با آرمانهای انقلاب و امام راحل ره تجدید میثاق نمودند