بازدید 14 گروه راهیان پیشرفت از پالایشگاه گاز ایلام

مدیر عامل شرکت پالایش گاز ایلام از بازدید 14 گروه دانش آموزان، دانشجویان، هیأت های علمی، نخبگان و غیره تحت عنوان راهیان پیشرفت از این پالایشگاه در طول سال 1401 خبر داد.

به گزارش شکرستان ؛ روح اله نوریان افزود: این گروه ها شامل دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه های استان، بسیجیان حوزه کارگری، دانش آموزان و غیره بوده است.

وی اظهار داشت: در طول سال گذشته 517 نفر در قالب 14 گروه از قشرهای مختلف جامعه تحت عنوان راهیان پیشرفت از این پالایشگاه بازدید کردند.
نوریان با بیان اینکه برخی جوانان استان از پیشرفت‌ های این پالایشگاه اطلاعات کافی ندارند، تصریح کرد: به برکت انقلاب اسلامی این شرکت بدون حضور نیروی خارجی و تنها به وسیله نیروهای توانمند بومی در حال فعالیت و ارز آوری برای کشور است که این مهم باید برای جوانان تبیین شود.

وی ادامه داد: پالایشگاه گاز ایلام با فراهم‌سازی بستر برپایی اردوهای راهیان پیشرفت، الگوی مناسبی برای سایر مجموعه‌های صنعتی در استان بوده تا از این طریق بتوان افکار جامعه را درخصوص دستاوردهای نظام در حوزه‎های مختلف روشن کرد که این امر تجلی جهاد تبیین است.

مدیر عامل شرکت پالایش گاز ایلام گفت: این شرکت در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر جهاد تببین و بیان دستاورد‌های نظام در حوزه های مختلف، بازدید‌های قابل توجهی را برای اقشار مختلف جامعه از جمله اساتید دانشگاه ها، هیأت های علمی، نخبه گان، دانش آموزان، دانشجویان و غیره برنامه ریزی کرده که خوشبختانه این اقدامات نتایج  مثبتی در پی داشته است.

نوریان با اشاره به اینکه نیاز جامعه امروز به‌ویژه قشر جوان، آگاهی و اطلاع از اقدامات نظام است، گفت: با توجه به تهاجم رسانه‌های معاند که نسل جوان ما را هدف قرار داده اند باید کار‌های انجام شده در استان را پس از پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد تا مانع از توجه جوانان به هجمه‌ها و فریب کاری دشمنان نظام شد.