بازنشستگان سرمایه های هر سازمانی هستند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در همایش تکریم بازنشستگان بنیاد استان ایلام گفت: دیدار با بازنشستگان از مهمترین برنامه هایی است که در دستور کار بنیاد ایلام قرار گرفته است، چرا که بازنشستگان سرمایه های هر سازمانی هستند و عمر خود را صرف خدمت در سازمان نموده اند. به گزارش ایثار از […]

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در همایش تکریم بازنشستگان بنیاد استان ایلام گفت: دیدار با بازنشستگان از مهمترین برنامه هایی است که در دستور کار بنیاد ایلام قرار گرفته است، چرا که بازنشستگان سرمایه های هر سازمانی هستند و عمر خود را صرف خدمت در سازمان نموده اند.

به گزارش ایثار از ایلام؛ همایش تکریم بازنشستگان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، حجت الاسلام و المسلمین کریمی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، علی اشرف تابانی مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام و بازنشستگان بنیاد استان روز دوشنبه ۳ مردادماه، در سالن آمفی تئاتر مجتمع اقامتی زاگرس برگزار شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این همایش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تکریم روز بازنشستگان، اظهار داشت: هر فردی در مسیر زندگیخود مراحلی را طی می کند و استخدام و بازنشستگی نیز بخشی از این مسیر است که کارکنان بازنشسته بنیاد آبرومندانه و با سربلندی خدمت خود را به پایان می رسانند.

جمال اسدی افزود: امیدوارم همکاران بازنشسته نیز ما را از دعای خیر خود فراموش نکنند، تا بتوانیم با سربلندی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران خدمت نماییم.

وی افزود: دیدار با بازنشستگان از مهمترین برنامه هایی است که در دستورکار بنیاد ایلام قرار گرفته و به عنوان یکی از برنامه های مستمر هم در مرکز استان و هم در سفرهای شهرستانی، به محضر این عزیزان می رسیم، چرا که بازنشستگان سرمایه های هر سازمانی هستند و عمر خود را صرف خدمت در سازمان نموده اند.
مدیرکل تامین اجتماعی استان ایلام نیز در این همایش گفت: در جامعه اسلامی خانواده مهمترین کانون پرورش است و هر اندازه برای کانون خانواده ارزش قائل شویم، قطعاً در همه مسائل اصلی جامعه نیز اثرگذار خواهد بود.

علی اشرف تابانی افزود: بازنشستگان در واقع بزرگان یک خانواده هستند و قدر و منزلت آنان از مهمترین وظایف ما است، چرا که مهمترین سال های عمر خود را در راه خدمت به مردم و کشور صرف نموده اند.

وی با اشاره به فرمایش حضرت امام خمینی (ره) که خدمت در بنیاد را بالاتر از همه خدمت ها نامیدند، افزود: خدمتی که کارکنان بنیاد انجام می دهند فراتر از همه خدمت ها است، چرا که بنیاد در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران خدمت می کند.

لازم به ذکر است اجرای نمایش از دیگر بخش های این مراسم بود و شرکت کنندگان در این همایش در پایان نماز مغرب و عشا را به اقامت حجت الاسلام و المسلمین کریمی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اقامه داشتند.