با حضور خیرین مدرسه ساز: مدرسه سه کلاسه پیازآباد هلیلان افتتاح شد

مدرسه ۳ کلاسه پیازآباد در شهرستان هلیلان به نام خیر گرانقدر مهدی نژند و با حضور مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام ،فرماندار شهرستان هلیلان رئیس آموزش و پرورش این شهرستان با زیربنای 142 متر مربع و اعتبار 2 میلیارد و پانصد میلیون تومان و با مشارکت انجمن حامی افتتاح گردید.

به گزارش شکرستان، مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام در این آیین ضمن تشکر از انجمن حامی و خیران نیک اندیش گفت:روح ، انگیزه، نگاه انسانی خیر مدرسه ساز تلفیقی از روحیات آسمانی است .

جلال حمره افزود: زبان ما در تشکّر وقدر دانی از شما قاصر است چرا که شما به عنوان خیرین مدرسه ساز در جهت فرهنگی ومعنوی انسان گام برداشته و به عنوان شایسته ترین بندگان خدا لقب گرفته اید.

مدیرعامل انجمن حامی نیز با تشکر از مدیرکل نوسازی مدارس ایلام و همه کسانی که در این امر مقدس تلاش کردند گفت: با توجه به اینکه فضای آموزشی که بیانگر یک فضای تعاملی است، هنگام ورود دانش آموز این امر به او القا خواهد شد که باید در فضای مسالمت‌آمیز خودش را تعریف کند.

افسانه قربانی افزود: همچنین معلمان عزیز ما درک میکنند با حضور در چنین فضایی وارد محدوده سراسر آکنده از عشق و‌امیدوصف ناپذیر خواهند شد.
لازم به ذکر است در پایان این مراسم با کاشت درخت توسط،مسئولین و‌خیرین فرهنگ درختکاری و پاسداشت منابع طبیعی به دانش آموزان آموزش داده شد