شهردار مهران گفت:

با حمایت دولت پارکینگ ۱ و ۲ اربعین با گنجایش ۱۰۰ هزار خودرو  در خدمت زوار امام حسین(ع)  قرار می گیرد

شهردار مهران گفت: با حمایت دولت پارکینگ ۱ و ۲ اربعین با گنجایش ۱۰۰ هزار خودرو  در خدمت زوار امام حسین(ع)  قرار می گیرد.

به گزارش شکرستان ؛شهردار مهران در بازدید رییس ستاد اربعین کشور ، استاندار ایلام و  هیات همراه از زیر ساخت های اربعین در شهر مهران گفت: با حمایت استاندار ایلام زیرساخت های پارکینگ اربعین شماره ۱ و ۲  با ظرفیت بیش از  ۱۰۰ هزار خودرو در سه شیفت و به صورت شبانه روزی در حال ساخت و قطعا این‌پارکینگ ها  قبل از  اربعین امسال تکمیل و اماده خدمات دهی می شوند.

جلال محمدی با تاکید بر اینکه دولت کمک کار شهرداری مهران برای پذیرای از زوار ابا عبدالله الحسین است،افزود: در این راستا تکمیل مهران پارک که حدود ۱۰ سال است رها شده بود با اعتبار کافی و اختصاص سهمیه قیر به اندازه لازم در حال انجام است.

وی با اشاره به اقدامات شهرداری مهران گفت:در حال حاضر  کار اسفالت ، موزائیک فرش و جدول گذاری معابر با شتاب مناسب و در نقاط مختلف شهر مهران آغاز شده است وبا در نظر گرفتن اعتبار لازم می توان دهها پروژه دیگر را نیز به اتمام رساند و مبلمان شهری را ارتقاء داد.

شهردار مهران با تاکید براینکه مجموعه دولت و شخص استاندار بخوبی پای کار هستند و قطعاً  امسال اربعینی متفاوت تر از سالهای گذشته خواهیم داشت،افزود:مردم‌ مهران در میهمان‌نوازی بی نظیر هستند و ضرورت دارد با تکمیل زیر ساخت ها قدردان محبت آنها باشیم .

جلال محمدی با اشاره به اینکه برای اولین بار در ۱۰ سال گذشته کلیه شهرداری های ایلام از لحاظ پرداخت حقوق و مزایا مشکل نداشته و این‌مهم با تدبیر شخص استاندار تحقق یافته است ، افزود: به نمایندگی از کلیه شهرداران استان و پرسنل خدوم شهرداری قدردان زحمات بی شائبه استاندار ایلام در این زمینه می باشم.

دکتر میر احمدی معاون امنیتی وزارت کشور و رییس ستاد اربعین  کشور نیز گفت: برای تکمیل زیر ساخت های مهران و به ویژه پارکینگ ۱ و ۲ هیچ‌مشکلی از لحاظ اختصاص اعتبار نداریم.

وی با اشاره به اینکه با پیشرفت پروژه ها اعتبار اختصاص می یابد،افزود: اقدامات دولت در راستای ایجاد زیرساخت های  اربعین در مهران  قابل تقدیر است.