برپایی میزخدمت کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان ایلام در مصلی امام خمینی (ره)شهر ایلام

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همزمان با هفته ملی کودک و هفته وحدت در محل مصلی امام خمینی (ره)شهر ایلام ،میز خدمت ، ایستگاه نقاشی و کتابخوانی بر پا کرد.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان ، میز خدمت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام، با “شعار حال خوش کودکی رنگ خوش زندگی” با حضور مدیرکل و تعدادی از کارکنان کانون استان در حاشیه نماز جمعه این هفته شهر ایلام دایر شد.

در این برنامه ،مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام ضمن تبریک میلاد رسول اکرم،(ص) ، هفته ملی وحدت و هفته ملی کودک، اظهار داشت: امیدواریم کودکان و نوجوانان عزیزمان با تأسی از سیره و اخلاق پیامبر اکرم (ص) به ترویج وحدت و همدلی در جامعه بپردازند و برای ساختن ایرانی آباد و قدرتمند تلاش کنند.

فاطمه رستگار با ذکر این مطلب که برای دستیابی به گوهر اخلاق حسنه ، کرامت انسانی و حفظ وحدت باید به کلام و سیره نورانی حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) تأسی بجوییم، گفت: باید در عمل نیز احادیث پیامبر (ص) را چراغ راه خود قرار داده و اخلاق و روش زندگی رسول اکرم (ص ) را الگوی زندگی فردی و اجتماعی خود قرار دهیم، تا بتوانیم در مسیر صحیح هدایت قرار بگیریم.

وی با ذکر این مطلب که امیدواریم بتوانیم خدمتگزارانی صادق برای کودکان و نوجوانان باشیم ،افزود: میز خدمت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام با هدف پاسخگویی به سوالات مراجعین ، نمازگزاران و قشر مخاطب بر پا شده و برنامه های ایستگاه نقاشی و کتابخوانی با موضوع نماز، برای کودکان و نوجوانان حاضر، دایر شد که خوشبختانه مورد استقبال کودکان و نوجوانان قرار گرفت.

گفتنی است؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با همراهی جمعی از مسئولین ومدیران استانی از میز خدمت و ایستگاه های برپا شده توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دیدن نمود.