برگزاری اردوی روایت پیشرفت اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام

صبح امروز اردوی روایت پیشرفت اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان با بازدید از کارخانه سیمان ایلام برگزار شد.

به گزارش شکرستان به نقل از روابط عمومی،صبح امروز ۱۹ اردیبهشت ماه اردوی روایت پیشرفت کارکنان این اداره کل با حضور مدیر کل ، شورای معاونین و جمعی از کارکنان برگزار شد.

مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان، هدف از برگزاری این اردو را تبیین و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف علمی دانست و با اشاره به تأکیدات ریاست محترم جمهوری در این خصوص،بیان داشت: باتوجه به پیشرفت کشور در عرصه های مختلف علمی، لازم است که این دستاوردها در قالب روایت پیشرفت بیان شود و مردم از نزدیک شاهد این موفقیت ها و دستاوردها باشند.

جلال حمره با بیان اینکه امروزە علاوه بر ارائه اخبار و سخنرانی ها ،حضور فیزیکی مخاطبان و مشاهده‌ی دستاوردهای انقلاب در راستای روشنگری و تبیین حقایق به افکار عمومی جامعە کمک خواهد کرد،اظهار داشت:یکی از رسالت‌های مهم ما بعنوان دست اندرکاران نیز کمک به تحقق و اجرای برنامه های دولت برای رسیدن به اهداف مورد نظر است.

وی با عنوان اینکه در راستای اجرای جهاد تبیین ،طرحی بە عنوان طرح روایت پیشرفت بە ادارات ابلاغ شد، کە شامل اردوهای تبیینی برای اقشار مختلف جامعە از جملە کارکنان دولت است، گفت: این طرح با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب در حوزەهای مختلف تکنولوژی، آموزشی، علمی و غیره.. در استان ایلام اجرا شده و در همین راستا با توجه به نامه ی ابلاغی از طرف استانداری ایلام این برنامه صبح امروز توسط اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان اجرا شد.

حمره با بیان اینکه با همراهی تعداد ۲۵ نفر از کارکنان مجموعه ی اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان بازدیدی از کارخانه سیمان و میزان پیشرفت این واحد صنعتی به عمل آمد عنوان داشت: کارخانه سیمان ایلام از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا کنون مبلغ ۴۰ میلیارد ریال
در قالب مسئولیت های اجتماعی به جهت تعمیر و بازسازی تعداد ۲۰ مدرسه از مدارس سطح شهرستان اختصاص داده است و این روند کماکان ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی؛ ارائه برنامه‌ها و کارگاه راهیان پیشرفت (چگونه پیشرفت‌های انقلاب اسلامی را روایت کنیم؟) و بازدید از مجتمع سیمان ایلام از جمله برنامه‌های این اردوی یک روزه بود.

گفتنی است،روایت پیشرفت بە پیشنهاد و تاکید ریاست محترم جمهوری گامی اثر بخش در زمینە تبیین و معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران بە نسل جوان است.