برگزاری بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در استان ایلام

مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان از برگزاری بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز با شعار«خیرین مدرسه ساز، پیشران ایران قوی» خبر داد و گفت: این جشنواره در هفتم خرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی،صبح امروز ۲۳ اردیبهشت ماه جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی در راستای اجرای هرچه باشکوه‌تر بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان ایلام با حضور مدیر کل نوسازی مدارس، معاونت پشتیبانی و مدیران آموزش و پرورش در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

حمره با عنوان اینکه امروزه جذب و تکریم خیرین از اولویت های اصلی دولت سیزدهم و اداره کل نوسازی مدارس استان است،اظهار داشت: برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز، فرصت مناسبی برای تحقق این مهم به شمار می آید.

وی هدف اصلی از برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز را انتقال روحیه انفاق و گذشت به نسل جوان دانست و افزود: تداوم و اجرای این برنامه ها باعث بالا رفتن بهره وری و راندمان کار می شود.

این مسئول با اشاره به اینکه بیست و ششمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان ایلام در هفتم خرداد ماه ۱۴۰۳ در محل سالن امور تربیتی آموزش و پرورش برگزار می‌گردد عنوان داشت: ضرورت داردجشنواره‌های خیرین شهرستانی قبل از این جشنواره در راستای جذب حداکثری خیرین برگزار شود.

حمره با تأکید بر اینکه لازم است ،جلساتی با نهادها، موسسات دولتی، شرکت‌ها و کارخانجات صنعتی در راستای تحقق مسئولیت های اجتماعی در این زمینه برگزار شود،افزود: دولت دستگاه های مذکور را موظف به انجام این مسئولیت نموده که بحث آموزش در اولویت قرار دارد لذا باید پیگیری های لازم در این زمینه انجام شود.

در پایان حمره از کلیه مدیران آموزش و پرورش و حاضران در جلسه خواست تا در راستای برگزاری هر چه باشکوه تراین جشنواره پای کار باشند و تلاش کنند.

گفتنی است ؛. این جشنواره با حضور خیرین مدرسه ساز و با ریاست استاندار محترم و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام که از اعضا اصلی هستند در تاریخ هفتم خرداد ماه برگزار خواهد شد.