برگزاری تور رسانه ای ،اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان ایلام با هدف انعکاس دستاوردهای دولت سیزدهم+ فیلم

صبح امروز اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان ، با هدف انعکاس دستاوردهای نظام و دولت سیزدهم تور رسانه ای را با حضور تعدادی از خبرنگاران استان برگزار کرد.

به گزارش شکرستان ، صبح امروز اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان ، با هدف انعکاس دستاوردهای نظام و دولت سیزدهم تور رسانه ای را با حضور تعدادی از خبرنگاران استان برگزار کرد .

در ابتدای این بازدید خبرنگاران از پروژه ی تکمیل شده ی استخر سر پوشیده ی «شهدای غواص »شهرستان ایلام بازدید کردند و در جریان  روند پیشرفت و تکمیل پروژه های این دستگاه قرار گرفتند.

مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان در جمع خبرنگاران ،اظهار داشت: این استخر با  اعتباری بالغ بر ۵۳ میلیارد تومان و مساحت یک هزار و ۶۴۷ متر مربع در دهه فجر سال‌جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

جلال حمره بیان داشت: استخر شهدای غواص  به اداره کل آموزش و پرورش استان تحویل می شود تا در ساعات مختلف شبانه روزی در اختیار دانش آموزان و خانواده های آنان جهت استفاده قرار گیرد.

وی با تأکید بر  اینکه این پروژه یکی از مصوبات سفر ریاست جمهوری است که با استانداردهای ملی توسط اکیپ های تخصصی ساخته شده است، تصریح کرد:  در محوطه این استخر یک باب چمن مصنوعی نیز  برای استفاده دانش آموزان و برگزاری مسابقات ملی دانش آموزی تکمیل شده است.

این مسئول یاد آور شد :  در دور دوم سفر ریاست جمهوری به استان ، مصمم هستیم تا با توسعه این مجموعه ورزشی واعلام کاربری‌های جدید از سوی آموزش و پرورش  محوطه ی مذکور که دارای زمین ذخیره شده است را به یک دهکده ورزشی تبدیل کنیم.