مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی،از برگزاری دومین آزمون جامع و چهلمین آزمون ادواری مهارت آموزی در استان ایلام خبر داد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از دومین آزمون جامع و چهلمین آزمون ادواری مهارت آموزی در استان خبر داد و گفت: این آزمون از ۱۷ لغایت ۲۶ خردادماه در ۵ حوزه و همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

به گزارش شکرستان به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، علی هوشمند اظهار کرد: دومین آزمون جامع استانداردهای مهارتی کاردانش سال تحصیلی ۱۴۰۲- ۱۴۰۱ و چهلمین آزمون ادواری مراکز مهارت آموزی در تاریخ های ۱۷ لغایت ۲۶ خرداد ماه ۱۴۰۲ (آزمون عملی و آنلاین حضوری) در پنج حوزه ایلام، آبدانان، دهلران، هلیلان و ایوان برگزار می شود.

وی بیان کرد: آزمون کتبی به‌صورت آنلاین و حضوری  ساعت ۹ صبح تا ۱۹ عصر روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه تاریخ های ۲۴ و ۲۵ و ۲۶ خرداد ۱۴۰۲ برگزار می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت: رشته های ثبت‌نامی در این دوره از آزمون شامل گرافیک رایانه‌ای، تصویرسازی و جلوه‌های ویژه رایانه‌ای، چهره‌سازی و دستیاری طراحی لباس؛ دوخت و ترمیم ( جدید) است.

هوشمند تعداد کل شرکت کنندگان در آزمون جامع  عملی و آنلاین حضوری را ۱۱۷1 نفر و تعداد شرکت‌کنندگان در آزمون ادواری عملی و آنلاین حضوری را 200 نفر عنوان کرد.

لازم به ذکر است تعداد شرکت کنندگان به تفکیک شهرستان‌ها به شرح ذیل است:

ایلام. ۳۳۷  نفر  عملی و آنلاین حضوری
ادواری  ۲۰۰ نفر (عملی و آنلاین حضوری)
آبدانان  ۲۰۳ نفر عملی و آنلاین حضوری
دهلران  ۲۳۹ نفر عملی و آنلاین حضوری
هلیلان ۱۹۹ نفر عملی و آنلاین حضوری
ایوان ۱۹۳ نفر عملی و آنلاین حضوری