️در آخرین روز از بهمن ماه ۱۴٠۲؛ صورت گرفت؛

برگزاری سه نشست فرهنگی هنری توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام

امروز دوشنبه ۳٠ بهمن ۱۴٠۲ سه نشست با رویکرد #انتخابات، کاهش آسیب‌های اجتماعی و ساماندهی صندوق اعتباری هنر به ریاست علی هوشمند مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام در سالن جلسات مجتمع فرهنگی هنری ایلام برگزار شد.

به گزارش شکرستان، علی هوشمند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، امروز دوشنبه ۳٠ بهمن، سه نشست فرهنگی هنری با دستگاه‌های فرهنگی استان و رؤسای انجمن های هنری با رویکرد انتخابات، #کاهش‌آسیب‌های‌اجتماعی، ایجاد امید و #نشاط‌اجتماعی و بررسی روند استمرار عضویت هنرمندان در #صندوق‌اعتباری‌هنر برگزار کرد.

در نشست نخست به ریاست علی هوشمند با دستگاه‌های فرهنگی استان، تصمیماتی در خصوص بهره گیری از ظرفیت انسان رسانه‌ها و هنرمندان جهت ایجاد شور و نشاط #انتخاباتی با همفکری و هم‌افزایی سایر دستگاه‌ها اتخاذ شد.

این نشست با حضور مسئولان و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی از جمله استانداری، شهرداری، کتابخانه‌های عمومی، حوزه هنری، بسیج هنرمندان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار شد.

دومین نشست در آخرین روز از بهمن ماه ۱۴٠۲، با رویکرد ایجاد امید و نشاط اجتماعی در مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان ایلام در قالب اجرای رویداد “یک‌صدا ایران” بود که با اهدافی از جمله تقویت هویت و سبک زندگی اسلامی ایرانی، امید آفرینی، پیشگیری از #آسیب‌های‌اجتماعی، ایجاد شور اجتماعی و مشارکت مردمی تحکیم بنیان خانواده همبستگی و انسجام اجتماعی در چهار منطقه کم‌برخوردار شهرستان ایلام تا نیمه دوم اسفندماه با مشارکت دستگاه های فرهنگی برگزار می‌شود.

برگزاری نشست کارگروه ارزیابی اعضای صندوق اعتباری هنر نیز از دیگر نشست‌هایی بود که به ریاست مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور معاون هنری، کارشناس هنری، کارشناس صندوق هنر و اعضای کارگروه ارزیابی متشکل از هنرمندان و پیشکسوتان حوزه هنرهای نمایشی، تجسمی، موسیقی و سینمایی برگزار شد.

در این نشست اعضای کارگروه پس از استماع نکات ضروری در روند ارزیابی از سوی علی هوشمند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، به بررسی مدارک هنرمندان سراسر استان جهت تمدید و استمرار عضویت در #صندوق‌هنر پرداختند.

گفتنی است در این جلسات مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لزوم همکاری و هماهنگی متولیان فرهنگی و هنرمندان استان در ایجاد شور و نشاط #انتخاباتی و دعوت آحاد مردم به انتخابات تأکید کرد.