برگزاری نشست هم اندیشی در راستای اجرای دستورالعمل مقابله با فقر مطلق در استان ایلام

به گزارش پایگاه خبری شکرستان به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی:صبح امروز جلسه هم اندیشی در راستای اجرای دستورالعمل مقابله با فقر مطلق در سالن جلسات استانداری استان ایلام به ریاست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی برگزار شد. در این جلسه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام بر […]

به گزارش پایگاه خبری شکرستان به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی:صبح امروز جلسه هم اندیشی در راستای اجرای دستورالعمل مقابله با فقر مطلق در سالن جلسات استانداری استان ایلام به ریاست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی برگزار شد.

در این جلسه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام بر ضرورت اجرای صحیح این اقدام ملی در استان در جهت رفع فقر مطلق تاکید کرد.

وی از همه ی دستگاه های مرتبط خواست با استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در جهت شناسایی افراد و ثبت نام واجدین شرایط در سامانه استفاده کنند.

نورالدین الیاسی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده در این راستا اعلام و آدرس الکترونیکی سامانه حامی را به اطلاع حاضرین در جلسه رساند.

الیاسی در بخشی دیگری از سخنان خود اظهار داشت : افراد حقیقی و حقوقی سازمان های مردم نهاد، نواحی مقاومت بسیج، هیات امنای مساجد ، شوراهای اسلامی شهر و روستا ، بخشداران و دهیاران می توانند در اجرای این طرح و ثبت نام واجدین شرایط در سامانه حامی همکاری بعمل آورند.