برگزاری ۲۱ برنامه در حوزه ایثار و شهادت طی ایام دهه فجر در استان ایلام

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام از برگزاری ۲۱ برنامه در حوزه ایثار و شهادت طی ایام دهه فجر در استان خبر داد.

به گزارش شکرستان ،، جمال اسدی روز چهارشنبه بیست و هفتم دی ماه در جلسه کمیته ستاد دهه فجر در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان که با حضور نمایندگان دستگاه های مختلف اجرایی برگزار شد، با تقدیر از عملیات موشکی سپاه پاسداران در انتقام از شهدای کرمان، افزود: این عملیات امید را در دل مردم ایران زنده کرد.

وی از آمادگی کامل برای همراهی و همکاری برای برنامه دهه فجر توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خبر داد و گفت: از ظرفیت های مردمی و به خصوص خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان در این برنامه ها استفاده می شود.

اسدی اضافه کرد: ۲۱ برنامه مختلف توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام برای این ایام پیش بینی شده که تعدادی از برنامه ها با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی برگزار می شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به مهمترین برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در ایام دهه فجر اشاره کرد و گفت: سرکشی از خانواده های معظم شهدا، غبارروبی مزار شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی و هنری، برگزاری برنامه های بومی و محلی، مراسم مهمانی لاله ها، نواختن زنگ انقلاب از جمله این برنامه ها است.

وی تصریح کرد: اعزام پیام آوران ایثار، طرح پایش سلامت والدین شهدا، یادواره شهدای انقلاب و شهدای غریب، اجرای طرح تاریخ شفاهی، نامگذاری خیابان ها و معابر به اسم شهدا، نمایشگاه کتاب و…از دیگر برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در ایام دهه فجر است.

 

https://eitaa.com/issar_iila