معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام:

بسیج، پیشرو در خدمت و امید آفرین در جامعه است

محمد سبحان حسنی با بیان اینکه بسیجیان در همه عرصه‌های علمی و فکری همواره الگو و پیشگام بوده‌اند، گفت: بسیج، پیشرو در خدمت و امید آفرین در جامعه است و هر جا کشور نیاز به تفکر و پشتکار بسیج داشت، بسیج با تمام نیرو قبل از همه در صحنه‌ها حاضر بود و برای رفع مشکلات و دغدغه‌های مردم تلاش کرده است.

به گزارش شکرستان ، محمدسبحان حسنی معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام امروز دوشنبه ۱۸ دی‌ماه در اجلاس مجمع بسیجیان استان ایلام که با حضور سردار کفیل، رئیس مرکز راهبردی و اندیشه‌ورزی سازمان بسیج مستضعفین، سردار شاکرمی، فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان، جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی و جمع کثیری از بسیجیان استان در محل هتل زاگرس شهر ایلام برگزار شد، گفت: تفکر بسیجی موجب اقتدار و سربلندی نظام شده است.

وی با بیان اینکه بسیجیان در همه عرصه‌های علمی و فکری همواره الگو و پیش‌گام بوده‌اند، اظهار کرد: بسیج، پیشرو در خدمت و امید آفرینی در جامعه است و هر جا کشور نیاز به تفکر و پشتکار بسیج داشت، بسیج با تمام نیرو قبل از همه در صحنه‌ها حاضر بوده و برای رفع مشکلات و دغدغه‌های مردم تلاش کرده است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام، یکی از برکات استقرار انقلاب اسلامی را «بسیج» عنوان کرد و افزود: علیرغم اینکه معمار کبیر انقلاب اسلامی انقلاب اسلامی را انفجار نور بیان کردند اما رژیم صهیونسیتی این انقلاب را مایه تاریکی برای خود قلمداد کردند.

حسنی بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی و گسترش آن در سطح دنیا موجب اضمحلال رژیم صهیونسیتی خواهد شد و امروز شکل‌گیری جبهه مقاومت در سطح منطقه و حتی سایر کشورهای آزادی‌خواه، برگرفته از همین موضوع است.