حجت‌الاسلام والمسلمین محمد باقر هاشمی گفت؛

بنیاد کرامت رضوی آستان قدس رضوی روزانه ۴۰ هزار پرس غذا در بین زائران توزیع می کند

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدباقر هاشمی گفت: بنیاد کرامت رضوی آستان قدس ،روزانه تعداد ۴۰ هزار پرس غذای نذری بین زائران توزیع می کند.

به گزارش شکرستان ،حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید محمدباقر هاشمی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم‌پزشکی استان ایلام ضمن تقدیر از کلیه نهادها ،ادارات و مواکب در راستای خدمت رسانی به زائران ابا عبدالله الحسین علیه السلام ،اظهار داشت: بنیاد کرامت رضوی آستان قدس از ابتدای ماه صفر با در اختیار داشتن تعداد ۲ آشپزخانه به جهت پخت و پز در راستای خدمت به زائران حسینی در مرز مهران مستقر شده است.

وی با عنوان اینکه روزانه تعداد ۴۰ هزار پرس غذای نذری در وعده های نهار و شام بین زائران توزیع می شود ،افزود: در طول روز نیز از زائران با آب خنک، چای ،شربت و میان وعده پذیرایی می شود.

حجت‌الاسلام‌و المسلمین هاشمی با عنوان اینکه آستان قدس در کنار خدمات دانشگاه علوم پزشکی و سایر دستگاه های بهداشتی تعداد سه اتوبوس آمبولانس را در مرز مهران مستقر کرده است،تصریح کرد: آستان قدس جهت توزیع نان در بین زائران نیز یک نانوایی که بصورت ۲۴ ساعته پخت نان دارد را در مرز مهران مستقر کرده است.

مصاحبه شکرستان با حجت‌الاسلام‌و المسلمین هاشمی را ببینید.👇