بیش از ۱۰۰ نفر از همکاران فرهنگ و ارشاد اسلامی زائر اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین در مهمانسراهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهران اسکان یافته اند

« مجتبی تابش» اظهار کرد: تاکنون بیش از ۱۰۰ نفر از همکاران فرهنگ و ارشاد اسلامی زائر اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین در مهمانسراهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهران اسکان یافته اند.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان ایلام، « مجتبی تابش» در این خصوص اظهار کرد: تاکنون بیش از ۱۰۰ نفر از همکاران فرهنگ و ارشاد اسلامی زائر اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین در مهمانسراهای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهران اسکان یافته اند.

 

وی با اشاره به برپایی موکب، فرهنگ، هنر و رسانه این استان در مهران، تصریح کرد: در موکب فرهنگ، هنر و رسانه نیز خدمات خودرویی جهت اعزام خبرنگاران به مرز، پذیرایی و اسکان اصحاب رسانه و همچنین هماهنگی لازم ایاب و ذهاب خبرنگاران مستقر در فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت می گیرد.

 

گفتنی است، در  هر وعده غذایی از زوار اربعین توسط موکب شهدای فرهنگ، هنر و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام در محل اداره  شهرستان مهران پذیرایی صورت می گیرد.