تامین امنیت زائران محور اصلی برنامه های پلیس استان ایلام در اربعین امسال است

سرهنگ “مهرداد علیمحمدی” رئیس پلیس پیشگیری انتظامی استان ایلام گفت:با تمهیدات پلیس پیشگیری استان، تعداد ۹ ایستگاه پلیس و بیش از ۲۰۰ گشت انتظامی کار ارائه خدمات انتظامی را به زائران در تمامی مسیر ها و شهرستان های محل تردد زائران حسینی را بر عهده دارند.

به گزارش شکرستان ،سرهنگ “مهرداد علیمحمدی” رئیس پلیس پیشگیری انتظامی استان ایلام گفت:با تمهیدات پلیس پیشگیری استان، تعداد ۹ ایستگاه پلیس و بیش از ۲۰۰ گشت انتظامی کار ارائه خدمات انتظامی را به زائران در تمامی مسیر ها و شهرستان های محل تردد زائران حسینی را بر عهده دارند.

این مسئول انتظامی با اشاره به تقسیم بندی شهر مهران به بلوک های مختلف و بکارگیری بیش از ۵۰ گشت انتظامی در سطح شهر مهران ،اضافه کرد:کارکنان بکارگیری شده در ماموریت اربعین آموزش های لازم را در راستای ارائه خدمات انتظامی مطلوب به زائران را دیده اند و امیدواریم که بتوانیم خادمان خوبی برای زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) باشیم.

رئیس پلیس پیشگیری انتظامی استان تصریح کرد: ایجاد آرامش و آسایش برای زائران از اهداف اصلی برنامه های پلیس در اربعین است و گشت های انتظامی بصورت شبانه روزی در تمامی جاده‌ها و مسیرهای تردد زائران حسینی اسقرار دارند.

سرهنگ علیمحمدی با تاکید بر اینکه ایستگاه های پلیس مستقر در شهرها و مسیرهای زائران حسینی ضمن ارائه خدمات انتظامی کار کنترل لایه به لایه جمعیت در هنگام ازدحام زائران در مرز مهران را برعهده دارند،گفت: از همه زائران عزیز می خواهیم تا در زمان اوج شلوغی مرز ضمن رفع خستگی در استراحتگاههای پیش بینی شده در شهرستان های عقبه نهایت همکاری را با مجموعه انتظامی داشته باشند.