تخصیص اعتبار برای احداث زائر سرای اربعین در شهرستان مهران

قائم مقام سازمان تامین اجتماعی گفت: در بودجه سال ۱۴٠۱ اعتبار لازم برای احداث زائر سرای اربعین در شهرستان مهران در نظر گرفته شده که مناقصه این پروژه در دست اجرا و برای طراحی فاز دوم این طرح اقداماتی صورت گرفته است.

حبیب الله حسن خانلو اظهار داشت: بیمارستان زاگرس ایلام همانند سایر بیمارستان ها در سطح کشور که به صورت هیات مدیره ای اداره می شوند از این پس به ملکی تبدیل و اداره می شود.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان، دکتر حبیب الله حسن خانلو قایم مقام مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی روز دوشنبه در آیین تکریم ومعارفه مدیران درمان تامین اجتماعی ایلام گفت: از میان بیمارستان های هیات مدیره ای تنها بیمارستان میلاد تهران دارای شرایط استاندارد است و به همان صورت هیات مدیره ای به کار خود ادامه می دهد.

وی با اشاره به  پروژه های درمانی ایلام اظهار داشت :سازمان تامین اجتماعی این پروژه ها را بررسی کرده و در راستای تکمیل این طرح ها از جمله پروژه هایی که امکان بهره برداری آنها وجود دارد از جمله تکمیل درمانگاه مهران با  ۶٠درصد پیشرفت فیزیکی است که امیدواریم این مهم با همکاری پیمانکار و مدیران مربوطه به اتمام برسد.

قائم مقام سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: در بودجه سال ۱۴٠۱ اعتبار لازم برای احداث زائر سرای اربعین در شهرستان مهران در نظر گرفته شده که مناقصه این پروژه در دست اجرا و برای طراحی فاز دوم این طرح اقداماتی صورت گرفته است.

حسن خانلو اظهار داشت: همچنین ساختمان اسناد پزشکی،  درمانگاه شماره ۲ و دی کلینیک شهر ایلام در مراحله طراحی نقشه برداری قرار دارد  که به زودی عملیات احداث آین مکان ها آغاز می شود.

وی با بیان اینکه رویکرد سازمان حل مشکلات است، گفت: در مدیریت این دوره سازمان تامین اجتماعی برای رفع مشکلات بدنبال نامه نگاری نیستیم و همه مشکلات طی یک جلسع بررسی و همه اقدامات روی میز انجام و ابلاغ می شود.

نخبگان را توسعه استان را هموار می کنند

درطی این مراسم معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام نیز گفت: استان ایلام با وجود داشتن ظرفیت توریست درمانی ،با کمبود امکانات و تجهیزات مواجه است که باید مورد بررسی قرار گیرد و از این ظرفیت حداکثر بهره برای اشتغالزایی برده شود.

وی افزود: در استان نخبگان، متخصصان و مدیران توانمند و شجاعی وجود دارد که با وجود این افراد راه توسعه ایلام هموار خواهد شد.

نجفی ادامه داد: ایلام مهد سه هزار شهید است و خدمتگزاری در این استان توفیق بزرگی بوده که نصیب مدیران شده است و باید تلاش شود کیفیت خدمات در ایلام افزایش یابد و همزمان کمیت را مورد توجه قرار داد تا موجب رضایت متقاضیان و افراد تحت حمایت شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام تصریح کرد: ارائه خدمات به مردم با مشکل مواجه است که باید در این راستا چاره اندیشی شود.

تحول و اعتماد شعار تامین اجتماعی 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام نیز در این آیین گفت: دولت سیزدهم با شعار مردمی بودن و پذیرش انتقاد منصفانه وارد این عرصه شده و در این راستا موفق عمل کرده است.

نورالدین الیاسی با بیان اینکه تحول و اعتماد، شعار سازمان تامین اجتماعی است، افزود: شعار اصلی این سازمان تحول، عدالت و اعتماد است و به معنی تحقق اهداف سازمان، عدالت در توزیع منابع، اعتماد بین مخاطبان و ذینفعان و جذب منابع و سرمایه گذاری سازمان است.

وی افزود: تغییر و تحولات در مدیریت ها طبیعی است ک خدمت به مردم افتخار بزرگی است که همواره مدیران تامین اجتماعی شکرگزار این نعمت بزرگ و ارزشمند الهی هستند.

الیاسی تاکید کرد: سازمان تامین اجتماعی با اتکا به مردان و زنان بزرگ و جهادگر خود توانست بدون دریافت بودجه دولتی، نقش بزرگی در مهار و درمان کرونا در کشور ایفا کند.

وی به بیمارستان زاگرس ایلام اشاره کرد و گفت: با توجه به مشکلات این بیمارستان طی سال های اخیر، چنانچه این بیمارستان به ملکی تبدیل شود، باید تمام ضوابط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آن رعایت شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: از منظر حاکمیتی و بر اساس اصل ۲۹ قانون اساسی که پوشش بیمه را حق همگانی می‌داند، دولت همراهی خوبی با توسعه بیمه همگانی داشته است.

الیاسی تاکید کرد: این اداره کل در نظر دارد جلسات شورای هماهنگی مدیران تابعه را با رویکرد مردمی بودن در شهرستان ها برگزار و مشکلات احتمالی بیمه شدگان را مرتفع کند.

به گزارش شکرستان ، در این آیین دکتر مهیار سلیمانی به عنوان مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام معرفی و از خدمات دکتر رمضانی مدیر سابق قدردانی شد.