تشکیل 2 هزار و 529 فقره پرونده تخلفاتی در راستای نظارت بر بازار ایلام

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: در 10 ماهه اول سال جاری ۶۴ هزار و ۴۱۱ فقره بازرسی انجام و ۲۵۲۹ فقره پرونده تخلفاتی طی مدت یاد شده تشکیل شده است.

عزت‌الله عبدخانی معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام با اشاره به آمار ۱۰ ماهه امسال در بخش نظارت و بازرسی گفت: ۶۴ هزار و ۴۱۱ فقره بازرسی انجام و ۲۵۲۹ فقره پرونده تخلفاتی طی مدت یاد شده تشکیل شده است.

وی با تاکید بر تداوم نظارت‌ها و رصد سیستمی فرآیندهای تامین، توزیع و عرضه از طریق سامانه‌ها، گفت: ارزش پرونده‌های تخلفاتی تشکیل شده ۱۷۶ میلیارد تومان بوده است.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان، تصریح کرد: اقدامات نظارتی این سازمان در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان همچنان با جدیت و با استفاده از توان و ظرفیت تمامی دستگاه‌های نظارتی استانی در حال پیگیری بوده و با متخلفان وفق قوانین و مقررات به شدت برخورد خواهد شد.

وی با تاکید بر استمرار گشت‌های مشترک نظارتی در سطح استان، بیان کرد: با تمهیدات پیش بینی شده، اداره کل تعزیرات حکومتی، دانشگاه علوم پزشکی، اتحادیه‌ها و اتاق اصناف، اداره کل میراث فرهنگی، استانداری، فرمانداری، جهاد کشاورزی، اداره کل غله، دخانیات، شرکت نفت و اداره اماکن در گشت‌های مشترک همکاری بسیار خوبی داشته‌اند.