تصویب ۹ طرح حوزه تولید و اشتغال در استان ایلام

استاندار ایلام در نشست ماده ۲ و ۲۱:ظرف سه هفته آینده وضعیت سرمایه‌گذاری در احداث هتل های چندستاره در ایلام تعیین تکلیف شود.

 

استاندار ایلام در نشست ماده ۲ و ۲۱:ظرف سه هفته آینده وضعیت سرمایه‌گذاری در احداث هتل های چندستاره در ایلام تعیین تکلیف شود.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان ،روز شنبه ۲۲ مرداد ماه  حسن بهرام نیا در نشست ماده ۲ و ۲۱ که در خصوص واگذاری اراضی ملی برای طرح های حوزه تولید و اشتغال استان برگزار شد، خواستار تعیین تکلیف وضعیت سرمایه‌گذاری در ساخت هتل چند ستاره در ایلام شد و تاکید کرد: باید ظرف دو سه هفته آینده در رابطه با حضور سرمایه گذار در احداث هتل های چند ستاره در ایلام اقدامات لازم انجام گیرد.

استاندار ایلام همچنین خواستار تسریع در عملیات طرح های ماده ۲ و ماده ۲۱ شد و گفت: بایست در اسرع وقت این طرح ها برای تولید و اشتغال استان به بهره برداری برسد.

در این نشست از ۹ طرح حوزه تولید، ۶ طرح ماده ۲ شامل طرح های حوزه کشاورزی نظیر خوراک دام و طیور در سیروان، مرغداری گوشتی در سیروان، مرغداری گوشتی ۳۵ هزار قطعه ای مهران، بسته بندی علوفه دره شهر و طرح گاو داری شیری ۲۰ رأسی در چوار مصوب و اراضی این طرح ها تهیه و واگذار شد.

همچنین در این نشست زمین لازم برای سه طرح ماده ۲۱ ، شامل طرح های غیر کشاورزی نظیر زائر سرا، شرکت سفال زاگرس و کارگاه تولید شن و ماسه در مهران واگذار شد.