شهردار ایلام ؛

تعداد ۹ مورد حادثه آبگرفتگی در پی بارش های اخیر رخ داد

شهردار ایلام  از تعداد ۹ مورد حادثه آبگرفتگی در پی بارش های اخیر خبر داد و گفت: تخلیه آب و ایمن سازی محیط با تعداد ۴۵ نفر نیروی آتش نشان و ۱۲ دستگاه خودرو صورت گرفت.

به گزارش شکرستان ، عصر امروز افشین مظفری در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان، با عنوان اینکه تعداد ۹ مورد حادثه ی آبگرفتگی منازل مسکونی در سطح شهر رخ داد ، اظهار داشت: از این تعداد حادثه ۲ مورد در خیابان دهخدا «مرکز شهر ایلام ، پشت اورژانس » ، ۲ مورد مربوط به  مسکن مهر و ۲ مورد مدرسه نیز پائین تر از میدان مخابرات واقع در بلوار دانشجو رخ داد.

وی با تأکید بر اینکه تخلیه آب و ایمن سازی محیط برای موارد مذکور با تعداد ۴۵ نیروی آتش نشان و ۱۲ دستگاه خودروی آتش نشانی صورت گرفت ،تصریح کرد: تعداد ۱۲ دستگاه پمپ آبکش بنزینی و گازوئیلی برای انجام این مهم به کارگیری شد .

مظفری با تأکید بر اینکه تا پایان اعلام هواشناسی کلیه پرسنل با تجهیزات سازمان آتش نشانی در آماده باش کامل می باشند، افزود: عملیات خارج از حوزه عملیاتی شهرداری ایلام نیز با برداشتن یک درخت شکل گرفت .

شهردار ایلام، افزود: با توجه به اینکه،  یک عدد درخت بر روی یک باب منزل مسکونی واقع در روستای هفت چشمه سقوط کرده بود با تلاش نیروهای آتش نشانی عملیات امداد رسانی در راستای برداشتن این درخت انجام شد.