تقدیر از رئیس HSE شرکت گاز استان ایلام در راستای فراهم نمودن شرایط ایمن برای نیروی کار

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: به‌مناسبت روز جهانی کارگر و طی لوح تقدیری از سوی اداره تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان، رئیس HSE شرکت گاز استان ایلام بخاطر فراهم نمودن شرایط ایمن برای نیروی کار، مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش شکرستان ، محمود کشاورز افزود: تعامل با اداره تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی استان، بکارگیری نمایندگان HSE با صلاحیت در کلیه پروژه‌ها و پیمانهای اجرایی، ارائه آموزش‌های لازم به نیروها، رعایت الزامات HSE در پروژه‌ها و نظارت مستمر، از شاخص‌های انتخاب کارگاه‌های برتر استان بوده است.

وی اظهار داشت: نیروی کار ارزشمند‌ترین سرمایه کشورمان بوده و بر همه ما حفظ سلامت و صیانت نیروی انسانی ضروری است.

مدیرعامل شرکت گاز استان تصریح کرد: وجود نیروی کار سالم می‌تواند تولید و دستیابی به پیشرفت اقتصادی را محقق کند که این مهم با همت، تلاش و نظارت کنترلی مسئولین ایمنی و بهداشت حرفه‌ای محقق می شود.
کشاورز ادامه داد: حمایت قاطع تمامی دستگاههای اجرایی کشور، کارفرمایان بخش خصوصی، دولتی و سازمانهای مردم‌نهاد کارگری و کارفرمایی از مسئولین ایمنی و بهداشت کار در کارگاه‌ها و کارخانجات به منظور تحقق قوانین و الزامات ایمنی و بهداشت حرفه‌ای، موجب کاهش حوادث، بیماری‌ها و آسیب‌های شغلی و نیز صرفه‌جویی در هزینه‌های اقتصادی مستقیم و غیرمستقیم مرتبط با آنها را فراهم می کند.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: انتظار می‌رود واحد  HSE با تفکر و تعصب در راستای نیل به چشم انداز کار شایسته و حفظ و ارتقاء سلامت شاغلان و بهبود و ارتقا محیط‌های کاری، اقدامات پیشگیرانه و کنترلی را دوچندان نموده تا با ترویج فرهنگ کار ایمن توسط جامعه بزرگ ایمنی و بهداشت حرفه‌ای تاثیر مشهود اقدامات متخصصین این حوزه را شاهد باشیم.
کشاورز ابراز امیدواری کرد که در سال‌جاری در جهت تحقق شعار جهانی محیط کار سالم و ایمن، حق بنیادی نیروی کار، همه باهم منسجم و یک صدا کوشا باشیم.