تقدیر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام از فعالیت های پرورشی آموزش و پرورش استان

  حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام در نشست ستاد اقامه نماز استان از اقدامات پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان ایلام به صورت ویژه تقدیر کرد. به گزارش پایگاه خبری شکرستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام حجت‌الاسلام والمسلمین اله نور کریمی […]

 

حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام در نشست ستاد اقامه نماز استان از اقدامات پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان ایلام به صورت ویژه تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام حجت‌الاسلام والمسلمین اله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در جلسه ستاد اقامه نماز استان که در محل استانداری ایلام برگزار شد از عملکرد آموزش و پرورش به منظور برگزاری فعالیت های متنوع  پرورشی و فرهنگی در سطح مدارس به صورت ویژه تقدیر به عمل آورد.

حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار با اشاره به انجام فعالیت های مختلفی که در زمینه های فرهنگی و پرورشی در مدارس به حیطه اجرا در آمده است افزود: فرهنگ سازی برای  اقامه  نماز باید در سنین کودکی و خصوصا در مدارس شکل گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام همچنین به برگزاری جشن روزه اولی‌ها، جشن تکلیف برای دانش آموزان و برنامه های مختلف فرهنگی و معنوی در آموزش و پرورش استان اشاره کرد و انجام این اقدامات را شایسته ی تقدیر دانست.

شایان ذکر است علاوه بر برنامه های ذکرشده، برپایی ضیافت‌ افطار در سطح مدارس و برگزاری محفل انس با قرآن از جمله‌ی فعالیت های دیگر آموزش و پرورش استان برای ارتقاء روحیه معنوی دانش آموزان و همکاران فرهنگی در سطح استان در ایام ماه مبارک رمضان بوده است.