عکسی که حاوی پیام است ؛

توجه به دغدغه ی سرمایه گذاران و تلاش در راستای مرتفع نمودن مشکلات آنها

شکرستان/ دیروز خبری مبنی بر موافقت با اعطای تسهیلات برای راه‌اندازی کشتارگاه صنعتی مرغ پا طلایی کارزان در دیدار استاندار ایلام با مدیرعامل بانک کشاورزی در فضای مجازی منتشر شد.

بر اساس این خبر استاندار ایلام در نشست با مدیر عامل و مدیر اعتبارات بانک کشاورزی خواستار مساعدت هر‌ چه بیشتر این بانک با کشتارگاه مرغ پاطلایی کارزان شده و گفته است: راه‌اندازی این کشتارگاه می‌تواند منشأ صادرات به استان‌های همجوار و استان‌های مرزی در کشور عراق باشد.

متقی‌نیا رئیس هیئت مدیره و سرپرست بانک کشاورزی با اشاره به موقعیت ویژه استان ایلام در حوزه اربعین، با هدف ایجاد اشتغال و رشد تولید قول مساعدت لازم را در این خصوص داده است و مقرر شده که سرمایه‌گذار مربوطه، در اسرع وقت مقدمات لازم جهت دریافت ۴۳ میلیارد تومان تسهیلات اختصاص یافته به کشتارگاه صنعتی مرغ پاطلایی کارزان را فراهم نماید.

یکی از نکات مورد توجه این قلم با توجه به مشکلات این کشتارگاه و عدم راه اندازی آن طی سالهای گذشته ،حضور سرمایه گذار در عکس الصاقی و همراهی با استاندار ایلام به جهت رایزنی با مدیر عامل بانک کشاورزی در راستای رفع مشکلات ودریافت تسهیلات در راستای راه اندازی این واحد صنعتی است.

این تعامل سازنده ی بهرام نیا با سرمایه گذاران و رایزنی های مستمر و حضوری استاندار ایلام با مسئولان کشوری در راستای جذب سرمایه گذار و کمک به توسعه ی استان با حمایت از تولید کنندگان ،نشان از توجه نماینده ی عالی دولت در استان ایلام ،به محقق شدن برنامه ها و طرح های دولت سیزدهم و کمک به رشد تولید دارد که این نگاه در جای خود بسیار ارزنده و قابل تقدیر است.