معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین :

توطئه انشقاق قومیتی در بین ایرانیان راه به جایی نمی برد

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه توطئه انشقاق قومیتی در بین ایرانیان راه به جایی نمی برد، گفت: ایرانیان ملت هوشمندی هستند و در برابر این خدعه دشمن نیز همواره متحد بوده اند.

به گزارش شکرستان به نقل از ایرنا، سردار حسین معروفی روز سه شنبه در آیین همایش شبانان و گله داران عشایر استان در قالب رزمایش جهادگران فاطمی ۲ اظهار داشت: ملت ایران از همان ابتدای شکل گیری نظام با هم متحد بوده و با وجود موانعی چون جنگ تحمیلی، توطئه های تجزیه طلبی در اوایل انقلاب، تحریم، تهدید، ترور، اغتشاشات و توطئه ها خللی به این اتحاد قومیتی وارد نیامده است.

وی افزود: جنگ اصلی دشمن بر علیه علم و دانش ملت ایران و دانشمندان ایرانی است ولی ایران مسیر تعالی و رشد علمی خود را با قدرت بیشتری ادامه می دهد.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: ‌دشمن اکنون با جنگ ترکیبی و با تمام سربازان داخلی و خارجی خود به مصاف جمهوری اسلامی ایران آمده است و در این اغتشاشات اخیر انشقاق مذهبی و قومیتی در ایران اسلامی از اهداف شکست خورده دشمن است.

سردار معروفی یاداور شد: ایرانی ثابت کرده اگر اعتقادات و منافع ملی کشور در خطر باشد، همه احزاب و اقوام ایرانی خارج از هرگونه گرایش سیاسی و دینی و زبانی گِرد پرچم مقدس جمهوری جمع و با هدف شکست دشمن با یکدیگر متحد می شوند.

وی افزود: همه ملت ایران بسیجی هستند ، چراکه بسیج زاییده تفکر و فرهنگ عاشوراست ، فرهنگ عاشورا نیز در برابر توطئه ها و فشارهای دشمنان خلل ناپذیر و شکست ناپذیر است.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار قاسم سلیمانی را نماد اتحاد و انسجام ملت ایران و دیگر ملت های آزاده و جبهه محور مقاومت توصیف کرد که آزادی خواهان جهان به ایشان ارادت ویژه ای دارند و خود را سرباز شهید سلیمانی می دانند.