تیم نونهالان ستاره ساز چشم به راه حمایت مسئولین ومردم / مشکلات مالی دغدغه نونهالان ایلامی / رویای قهرمانی و رفتن به کاشان

  تیم نونهالان ستاره ساز ایلام برای اولین بار در تاریخ فوتسال استان دست به کار بزرگی زد و در مسابقات فوتسال نونهالان مناطق کشوری در بین هشت تیم از گروه خود با اقتدار به مرحله بعد صعود کرد، و به مرحله انتخابی لیگ برتر کشور راه یافت . این تیم که باید طی روزهای […]

 

تیم نونهالان ستاره ساز ایلام برای اولین بار در تاریخ فوتسال استان دست به کار بزرگی زد و در مسابقات فوتسال نونهالان مناطق کشوری در بین هشت تیم از گروه خود با اقتدار به مرحله بعد صعود کرد، و به مرحله انتخابی لیگ برتر کشور راه یافت .

این تیم که باید طی روزهای اخیر برای شرکت در مسابقات به شهر کاشان اعزام شود بدلیل مشکلات مالی و عدم توانایی در پرداخت هزینه ها در مسابقات کاشان حضور نخواهد داشت.

این افتخار در تاریخ فوتسال استان برای اولین بار رقم خورده است و محروم شدن این تیم بدلیل مشکلات مالی با وجود شرکتهای بزرگ نفت و گاز استان ایلام که حتی حاضر به پرداخت سهم یک درصد مسئولیتهای اجتماعی خود نشده اند،رویدادی بسیار تلخ برای ورزش استان خواهد بود.

پی نوشت:

از کلیه خیرین و مسئولین بخصوص شرکتهای پر درآمد نفت و گاز استان خواستاریم در قالب مسئولیتهای اجتماعی همیار این آینده سازان ورزش استان باشند، وتیم ستاره ساز را با رویای قهرمانی تنها نگذارند.

تا دیر نشده این نونهالان که اکثرا از قشر متوسط یا بعضاً کم بضاعت جامعه می باشند را برای اعزام به مسابقات حمایت کنید.

و اما در پایان یک سوال از مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام ؛ نقش اداره کل ورزش و جوانان برای حمایت از تیم های قهرمان استان در رشته های مختلف ورزشی که اکثرا در تامین هزینه ها مشکل دارند چیست؟ و چگونه از این قهرمانان حمایت می کند؟ (حق پاسخگویی برای اداره کل ورزش و جوانان در این رسانه محفوظ است) .