جمال اسدی گفت؛

جانبازان قهرمانان حقیقی ایران اسلامی هستند

جمال اسدی گفت :کسانی که جنگیدند و از دین ، ناموس ، عزت و شرف این مملکت دفاع کردند، حماسه ساز شدند و در واقع قهرمانان حقیقی این کشورند.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان ، عصر امروز مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، با همراهی رؤسای ادارات ورزش بنیاد شهید استان و شهرستان ایلام به مناسبت هفته ورزش و در ادامه اجرای طرح سپاس «دیداروسرکشی» ،با حضور در منازل جانبازان هشت سال دفاع مقدس؛ با جانبازان ورزشکار ایلامی؛ پرویز نصرت پور،عظیم یارمحمدی و حجت اله کرمی دیدار و گفتگو کردند.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، هدف از این بازدید را تکریم شأن و مقام جانبازان عنوان کرد و گفت: کسانی که جنگیدند و از دین ، ناموس ، عزت و شرف این مملکت دفاع کردند، حماسه ساز شدند و در واقع قهرمانان حقیقی این کشورند.

جمال اسدی بیان کرد: تعدادی از جانبازان استان ایلام ورزشکار و دارای مقامات استانی و کشوری هستند و در هفته ورزش تصمیم گرفتیم تا به این ورزشکاران عزیز ادای احترام و از زحمات ارزنده آنها تقدیر کنیم.

وی جانبازان را ارزشمندترین گنجینه بر جای مانده از جنگ دانست و ضمن تقدیر از رشادتهای خالصانه آنها در دفاع از کشور خطاب به آنها عنوان کرد : سلامتی شما برای ما بسیار مهم است و قطعاً ورزش در حفظ سلامت وایجاد نشاط و شادابی تاثیر گذار است.

وی با بیان اینکه اهمیت دادن به ورزش برای حفظ سلامت جانبازان از دیگر اقشار مهم تر است ،تصریح کرد: در زندگی روزمره حتما زمانی را برای پرداختن به ورزش اختصاص دهید، ما نیز بعنوان خادم در کنار شما هستیم .

اسدی ضمن دیدار و تجلیل از جانبازان ورزشکار، خاطر نشان کرد؛ دو جانباز عزیز نصرت پور و یار محمدی از اعضای تیم فوتسال استان ایلام هستند که تیم آنها در مسابقات کشوری فوتسال توانست مقام اول کشور را کسب نماید.