جمال اسدی گفت؛ نیروی انتظامی پیشگام در تکریم خانواده معظم شهداست

به گزارش پایگاه خبری شکرستان؛ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز یکشنبه ۴ اردیبهشت ماه، در نشست با سردار دلاور الاقصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام ضمن تقدیر از تلاش ها و حمایت های فرمانده انتظامی در جهت تکریم و خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، گفت: فرمانده انتظامی استان […]

به گزارش پایگاه خبری شکرستان؛ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز یکشنبه ۴ اردیبهشت ماه، در نشست با سردار دلاور الاقصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام ضمن تقدیر از تلاش ها و حمایت های فرمانده انتظامی در جهت تکریم و خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، گفت: فرمانده انتظامی استان و مجموعه خدوم نیروی انتظامی، همواره در دیدار و تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران پیشگام بوده اند.

دکتر جمال اسدی در ادامه افزود: سبز پوشان نیروی انتظامی همواره با روحیه ایثارگرانه در برقراری نظم و امنیت در جامعه تلاش می کنند، که زحمات آن ها شایسته تقدیر است.

فرمانده انتظامی استان ایلام نیز در این دیدار نیروی انتظامی را مآمن و پناهگاه مردم خواند و گفت: پلیس و مجموعه انتظامی از جنس خود مردم جامعه هستند و نیروی انتظامی خود را خادم خانواده های شهدا دانسته، چرا که این نظم و امنیت را مدیون خون پاک شهدا است.

وی با تاکید بر اینکه برقراری آسایش و دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از وظایف اصلی نیروی انتظامی است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران افتخار بزرگی برای مجموعه انتظامی استان است.

در پایان این نشست مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به نمایندگی از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با اهدا لوح یادبود از تلاش ها و زحمات فرماندهی انتظامی استان و همکاران وی در جهت خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تقدیر و تجلیل کرد.