جوانان ما با هوشیاری تحت تاثیر تحریکات خبیثانه دشمنان قرار نگیرند

استاندار ایلام گفت: جوانان ما با هوشیاری تحت تاثیر تحریکات خبیثانه دشمنان قرار نگیرند.

استاندار ایلام در اجتماع بزرگ مردمی به مناسبت رحلت پیامبر اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) با حضور با شکوه و دشمن شکن آحاد مردم ولایتمدار ایلام در میدان ۲۲ بهمن این شهر، اظهار کرد: امروز مردم همیشه در صحنه استان ایلام مانند سایر  امت ایران اسلامی در میادین شهرها حضور پیدا کرده و ضمن محکوم کردم اقدامات خبیثانه دشمنان و ایادی آنان، بر پشتیبانی از نظام و انقلاب اسلامی تاکید کردند.

« حسن بهرام نیا» تصریح کرد: امروز مردم اعلام کردند که اجازه نخواهند داد عده ای در آن سوی مرزها با تحریک جوانان و با اقدامات خبیثانه برخی عناصر خود فروخته، موجب بی نظمی  و برهم زدن امنیت و آرامش مردم شوند و امروز به صحنه آمدند و ضمن مجکوم کردن سیاست های مستکبرانه  از همه عواملی  که در راستای اعتلای امنیت به ویژه فراجا  تلاش می کنند نهایت تقدیر  و تشکر خود را منصه ظهور رساندند.

وی بیان کرد: بهترین نماد حمایت از فراجا همین حضور  مردم اعم از همه اقشار است که امروز به منصه ظهور  گذاشته شد، دشمن اگر به اندازه جویی عقل داشته باشد به واسطه این حضور میلیونی در سراسر کشور، دست از این اقدامات خبیثانه برخواهد داشت.

استاندار ایلام گفت: به جوانان این مرز و بوم و استان، استانی که افتخار عنوان پایتخت خادمی زوار اباعبدالله الحسین(ع) را  دارد، توصیه می کنم هوشیار باشند و تحت تاثیر تحریکات دشمنان نظام و انقلاب، جیره خواران و مزدوران قرار نگیرند، همراه مردم باشند در کنار مردم باشند و سیاست های مستکبرانه و خائنانه دشمن را برهم  بزنند.

بهرام نیا ابراز کرد: شان دینی و معنوی و تراز فرهنگی  مردم استان ایلام بسیار بالاست و این اجتماع عظم مردمی تلنگری است به عده ای قلیل و اندک که بخواهند نظم و امنیت مردم ایلام را تحت تاثیر قرار دهند