نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ؛

حضور چشمگیر مردم استان ایلام در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه تیر یأس و ناامیدی را بر قلب دشمنان اسلام و انقلاب زد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام،گفت: حضور چشمگیر مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه تیر یأس و ناامیدی را بر قلب دشمنان اسلام و انقلاب زد.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان صبح امروز نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در گفتگو با خبرنگار شکرستان ،ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم استان ایلام در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت: راهپیمایی امروز نقطه عطفی در انقلاب اسلامی ماست.

حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی تبار با عنوان این مطلب که دشمنان نظام هزینه های سنگینی برای جدا کردن مردم از انقلاب متحمل شدند اما با هوشیاری مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی موفق نشدند،گفت: دشمنان اسلام و انقلاب امید بسته بودند تا مردم ایران به کف خیابان بیایند و بر علیه انقلاب شعار دهند اما امروز مردم متعهد و پایبند به انقلاب با حضور پر شور خود جواب دندان شکنی به دشمنان دادند و توطئه های آنها را ناکام گذاشتند.

وی با اشاره به حضور چشمگیر اقشار مختلف مردم استان ایلام بویژه نوجوانان و جوانان در راهپیمایی امروز و دفاع سرسختانه آنها از انقلاب اسلامی،تصریح کرد: امروز بر خلاف تصور دشمن، مردم با تمام وجود برای دفاع از آرمان های مقدس انقلاب اسلامی به میدان آمده بودند و مشت محکمی بر دهان استکبار و بدخواهان نظام زدند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با تأکید بر اینکه مردم استان ایلام امروز با حضور پر شور خود تیر یأس وناامیدی را بر قلب دشمنان اسلام و نظام زدند، بیان کرد: دشمنان و کسانی که تلاش کردند مردم ما را از انقلاب جدا کنند باید بدانند که مردم ایران اسلامی عهد شکن نیستند و پایبند به نظام و انقلاب هستند.

وی با بیان اینکه مردم ما وفادار به انقلاب، شهدا و رهبر معظم انقلاب هستند،تصریح کرد: مردم امروز آمده بودند تا بگویند؛ ما تا آخرین قطره خون خود به عهدی که با امام راحل «ره» و جانشین برحقش مقام معظم رهبری بسته ایم وفادار خواهیم بود و پای انقلابمان خواهیم ماند.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار با بیان اینکه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی از ابتدای انقلاب تاکنون همواره در صحنه های مختلف حضور چشمگیر داشته اند و امسال نیز در این راهپیمایی بیشتر از گذشته پایبندی خود را به نظام نشان دادند،گفت: دشمنان انقلاب اسلامی با دیدن این راهپیمایی عظیم و باشکوه باید بساط خود را جمع کنند و حتی فکر مقابله ودشمنی با نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراموش کنند.