خلق لحظه هایی شاد در روزهایی پر از خاطره

خلق لحظه هایی شاد و بانشاط برای کودکان و نوجوانان توسط کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام با برپایی ایستگاه نقاشی و اهدای کتاب در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران.

به گزارش پایگاه خبری شکرستان ،صبح امروز مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام با همراهی کارکنان مجموعه ، مربیان مراکز و اعضاء کانون در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه با پرپایی ایستگاه نقاشی ،اهدای کتابهای متناسب با تاریخ انقلاب ، عروسک گردانی و نقاشی پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران بر روی صورت کودکان و نوجوانان شرکت کردند و خاطراتی ماندگار از سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را در ذهن کودکان و نوجوانان استان ایلام به یادگار گذاشتند.

در ابتدای راهپیمایی مربیان هنرمند کانون با نقاشی پرچم پر افتخار ایران بر روی صورت و دستهای کودکان و نوجوانان کار خود را آغاز و با برگزاری ایستگاه نقاشی و اهدای کتاب لحظاتی پر از نشاط و شادی را برای این قشر تأثیر گذار در جامعه رقم زدند.

حضور عروسکهای غول پیکر سارا و دارا این شادی را برای جامعه هدف مضاعف کرد و کودکان و نوجوانان همراه با عروسک گردانان لحظاتی پر از خاطره را تجربه کردند و گل لبخند بر روی لبهایشان همانند بهار انقلاب شکوفا شد.

مربیان متخصص کانون با آموزش نقاشی پرچم جمهوری اسلامی ایران و اهدای کتاب علاوه بر معرفی پرچم ایران اسلامی و هدف مردم از برپایی انقلاب ،هنر نقاشی را نیز به کودکان و نوجوانان آموزش دادند و خانواده های شرکت کننده در راهپیمایی را نیز بیشتر با فعالیت های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آشنا نمودند.