نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ؛

در برگزاری مراسمات اعیاد و عزاداریها تعادل برقرار شود

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام ،گفت: برای سوق دادن جامعه به سمت فضایی شاد و مفرح باید جشن اعیاد پر رنگ برگزار شود و مردم حضور گسترده داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام عصر امروز در حاشیه بازدید از غرفه های دایر شده در مصلی به مناسبت جشن عید غدیر با تبریک این عید بزرگ در گفتگو با خبرنگار شکرستان ،اظهار داشت: امسال جشن عید غدیر با حضور پر رنگ کودکان و نوجوانان و مردم ولایت مدار ایلام که بصورت گسترده در این جشن حضور داشتند، برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین کریمی تبار با تاکید بر اینکه باید در سبک برگزاری مراسمات مذهبی تجدید نظر شود ،افزود: باید در زمینه برگزاری مراسمات عزاداری و جشن های مسلمانان که به مناسبت های مختلف صورت می گیرد تعادل برقرار شود ،تا فضای جامعه به سمت شادی و نشاط برود.

وی افزود: همانطور که برای شهادت سرور و سالار شهیدان مراسمات عزاداری برگزار می شود و مردم عزیز ما بسیار پر رنگ در این عزاداریها حضور پیدا می کنند در مراسماتی همانند برگزاری جشن عید غدیر و دیگر اعیاد و مولودی ها نیز باید حضور گسترده داشته باشند تا فضای شادی و نشاط در جامعه بر فضای عزاداری غلبه کند.