دستگاه های اجرایی باید برنامه های خود را ارائه دهند

اولین جلسه شورای اداری استان ایلام  در سال جاری عصر امروز با حضور استاندار ایلام ،معاونین ایشان،نماینده ولی فقیه در استان و دیگر مدیران استانی در محل پتروشیمی برگزار شد به گزارش پایگاه خبری شکرستان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام  در ضمن ابراز خرسندی از حضور در شرکت پتروشیمی بعنوان یک […]

اولین جلسه شورای اداری استان ایلام  در سال جاری عصر امروز با حضور استاندار ایلام ،معاونین ایشان،نماینده ولی فقیه در استان و دیگر مدیران استانی در محل پتروشیمی برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری شکرستان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام  در ضمن ابراز خرسندی از حضور در شرکت پتروشیمی بعنوان یک شرکت اشتغالزا و دانش بنیان اظهار داشت : سال جدید با نام تولید ،اشتغالزایی و امید آفرین توسط مقام معظم رهبری نام گذاری شد وخداوند را شاکرم که امروز در این مجموعه دانش بنیان و اشتغالزا حضور دارم .

وی افزود: در این سال تاکید مقام معظم رهبری بر جهاد تبیین است که فرمودند جهاد تبیین واجب عینی است بنابراین بر تک تک افراد عمل به آن واجب است .

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار افزود: جهاد تبیین ضرورت دارد، زیرا دشمنان در جنگ ترکیبی که بر علیه ما شروع کرده اند  می خواهد دستاوردهای جمهوری اسلامی را بر خلاف واقع  نشان دهند و مردم را ناامید کنند بنابراین باید تفاوتی در کار گذشته و فعلی ما وجود داشته باشد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام افزود: کشور ما رشد علمی و صنعتی بسیار زیادی داشته است اما تبلیغات دشمن جوری نمایان نموده که بر اذهان عمومی جامعه ما تاثیر منفی بگذارد واین دستاوردهای بزرگ را جوانان ما نبینند.

وی افزود:  وضعیت جمهوری اسلامی نسبت به کشورهای دیگر یک جریان بر خلاف جریان آب بوده است، اما با کلیه مشکلاتی که وجود داشته، کشور ما توانسته پیشرفته های قابل قبولی در زمینه های مختلف داشته باشد و به یک قدرت در جهان تبدیل شود و در رده های بالایی در جهان قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان ایلام با بیان اینکه مدیران و مسئولان نسبت به همه مردم مدیون هستند، یادآور شد: خداوند متعال توفیقی را برای مدیران ایجاد کرده است برای بازکردن گره مشکلات مردم تلاش کنند، مدیران باید مشکل زدا باشند و مشکلات مردم را رفع کنند.

تبیین خدماتی که انجام می شود لازم است و مسئولان دستگاه های اجرایی نیز باید برنامه های خود را ارائه دهند، داشتن برنامه برای مدیران دستگاه های اجرایی بسیار لازم و ضروری است.

وی با اشاره به اینکه در روایات آمده است اگر کسی می خواهد غمی دارد از بین برود باید گره از کار انسان گرفتاری بازکند تا گرفتاری خودش حل شود، افزود: در شرایط فعلی این فرصت برای مدیران ایجاد شده است تا مشکلات مردم را رفع کنند.

نماینده ولی فقیه در استان ضمن تشکر از استاندار محترم  که آغاز سال را با یک سفر اقتصادی شروع کردند افزود:  باید از این فرصت‌ها استفاده کنیم که گشایشی برای باز شدن مرزها باشد که هم اشتغال زایی و هم تولید را به دنبال دارد.

وی ابراز امیدواری کرد : خروجی  جلسه بتواند برای حل مشکلات آب شرب چوار و دامپروری و برقراری نمایندگی ادارات در این شهرستان مثبت باشد.