دشمن درصدد به حاشیه کشاندن کنگره بزرگ اربعین

دشمنان جمهوری اسلامی ایران پس از اتمام کنگره بزرگ اربعین و در راستای به حاشیه کشاندن گردهمایی بینظیر مسلمانان در روز اربعین حسینی ،بدنبال کمرنگ نشان این واقعه عظیم در جهان بودند.

مرگ مهسا امینی بهانه ای شد تا دشمنان اسلام و انقلاب از بروز احساسات مردم ایران واعتراضات شکل گرفته، به نفع خود استفاده کنند و با ورود به اعتراضات مردمی گروههای مختلف آموزش دیده را به داخل کشور و در جمع مردم برای ایجاد اغتشاش بفرستند.

دشمنان قسم خوردهٔ جمهوری اسلامی، آماده کوچکترین چراغ سبز و بهانه ای بودند تا اوضاع را به نفع اهداف شوم خود که مدتها فکر آن را در سر پرورانده بودند، تغییر دهند و مردم را از اسلام و انقلاب بدبین کنند و مرگ مهسا امینی این بهانه را جور کرد.

بنابراین طی برنامه ای از پیش تعیین شده با هدف براندازی نظام، پس از اتمام کنگره بزرگ اربعین و در راستای به حاشیه کشاندن اتحاد بینظیر مسلمانان در روز اربعین حسینی و گرد آمدن بالغ بر ۲۲ میلیون زائر در کربلای معلا ،اجرای نقشه خود را با مرگ مهسا امینی جلو انداختند.

در جریان اجرای طرح آبراهام، تلاش های زیادی صورت گرفت تا امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی تضعیف شود اما همانگونه که شاهد هستیم ایران با اقتدار هرچه بیشتر به سمت دستیابی به منافع خود و متحدانش گام برمی دارد و دشمن این اقتدار و یکپارچگی را نمی خواهد،بنابراین لازم است کنگره اربعین را به حاشیه ببرند.

با اولین تجمعات اعتراضی مردم، دشمن به میدان عمل وارد شد و از طریق مهره های خریداری شده خود در داخل و خارج از کشور اعتراضات را تبدیل به اغتشاشاتی خشن با شعارهای هنجار شکنانه کردند .

گروهک های تروریستی ،منافقین ورسانه های معاند با ایجاد تنش و اجرای برنامه های از پیش تعیین شده، به اعتراضات وارد شده و با ایجاد اغتشاش ذهن مردم را به سمت براندازی اصل نظام سوق داده و مسموم کردند، غافل از اینکه مردم به اصل نظام ،انقلاب و ولایت وفادار هستند و به هیچ عنوان با دشمنان همراه نمی شوند .

متأسفانه این اغتشاشات سازمان یافته ، اعتراض به حق مردم را به حاشیه برد و نگذاشت بین مردم و مسئولان گفتمان انقلابی وصمیمیت ایجاد شود و با نمایش های ساختگی ، سناریوسازی، کشته سازی و به شهادت رساندن حافظان امنیت وبسیجیان در صدد ایجاد تفرقه برآمد.

باید توجه داشت که دشمن از همه توان و تلاش خود برای ایجاد جنگ ادراکی، شناختی، رسانه ای و مجازی علیه ملت ایران استفاده می کند تا بتواند نظام جمهوری اسلامی را تحت فشار قرار دهد و سعی دارد تا خواسته های مردم را به نفع خود مصادره و از آن استفاده رسانه ای کند.

دشمنان هیچگاه ایرانی مستقل و قوی را نخواسته اند و اکنون که جمهوری اسلامی به یک قطب قوی در خاورمیانه تبدیل شده و حافظ امنیت در منطقه است را می خواهند تضعیف کنند.

بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی در تلاش برای توطئه هستند و ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم از راهبردهای دشمن است تا از این طریق به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزنند اما به واسطه رهبری مقتدر و آگاهی ملت ایران، قطعا چنین توطئه هایی کارساز نیست.

یکی دیگر از اهداف دشمن؛ عدم تمرکز جمهوری اسلامی بر روی مسائل امنیتی منطقه است و در اغتشاشات اخیر می خواهد با مشغول کردن نیروهای امنیتی و نظامی در کشور این امتیاز را از جمهوری اسلامی ایران بگیرد و در کشور جنگ داخلی به راه بیندازد ،اما قطعا با هوشیاری ملت سربلند ایران اسلامی این اتفاق نخواهد افتاد.